220V 6L Elektrické Horúci Hrniec Polievky Hrnce z Nehrdzavejúcej Ocele Non Stick Bezdymového Domácej Kuchyni CookwareTwin Rozdelené Shabu hrniec

Novinka

€18.72

Vlastnosti Produktu

1. To je jednoduché pozorovať (s výnimkou kovového krytu) posilňovaním krehký sklenený kryt.

2. Vysoká teplota odolná rukoväť.

3. Vysoko kvalitnej nerezovej ocele hrniec telo so špeciálnou povrchovou úpravou, dobré pre zdravie, ľahko sa čistí. Teplo rúra má vynikajúci materiál, spoľahlivú izoláciu a dlhú životnosť.

4. Teplota ovládacie zariadenie môže byť upravená.

5. Vykurovanie telo je úzko kombinácii s hrncami telo, aby sa zabezpečilo, že tepelná energia je absorbovaná jedla na maximum a na úsporu energie.

6. Vedúci výrobného procesu, tesnenie technológia je bezpečné a spoľahlivé.

7. Elektrické úniku ochrana konštrukcie, trezor.

Ako používať:

1. Odstrániť všetky obalové materiály, utierať pot tela so špongiou alebo dishcloth, a utrite elektrický sporák pred použitím,

najmä, plug časti by mali byť dôkladne vysušené, aby nedošlo k úniku.

2. Nastavte termostat na "OFF" po prvé, a potom sa pripojiť na napájanie po pripojení s pan;

3, rotačný gombík, kúrenie indikátor povedal, v procese varenia, točenie na požadovanú teplotu, napájanie pre banku potravín teploty a používateľom nastaviť primeranú teplotu a automaticky otvoriť alebo vypnite, keď používanie bude osvetlená alebo svetlá zhasnú. Túto funkciu môžete nie len uvedomiť, funkcia varenie potravín, ale aj dosiahnuť účelom úspory elektrickej energie.

Najmä prvá čas používať, čistiace rozpúšťadlo budú použité prvýkrát, tak prvýkrát bude mať vôňu lepidlo, ktoré sa budú odstránené po 1 minúte.

4. Otočte gombík na "OFF" a odpojte napájací a termostat. Poznámka: na tento čas, teplota je veľmi horúco, nie je kontaktov, položte ho na bezpečnom mieste, aby sa zabránilo scalding deti alebo iní; Nech je to v pohode automaticky.

Čistenie a Údržba:

1. Po každom použití, prosím, umývanie čistenie, aby sa zabránilo olej akumulácie.

2. Po použiť, prosím otočiť teploty na "OFF", ak chcete odstrániť moc, a termostat musí byť umiestnený na bezpečnom mieste, aby sa zabránilo scalding.

3. Nech pan pohode prirodzene a utrite do sucha po čistení.

4. Ak pan je príliš mastná, umyť s čistiacim prostriedkom.

Špecifikácie:

Napätie: AC 220V

Frekvencia: 50-60Hz

Kapacita: 6 L

Veľkosť: 35*24 cm

Farba: Červená

Materiál: Nehrdzavejúca oceľ, Plast, Sklo(Veko)

Package zahrnuté:

1 * Elektrické Hot Pot

1 * Kábel

1 * Veko

Štítky: hrniec shabu, sada riadu, mlieko pan, marmit, hot pot, okamžité parný hrniec, osoba elektrický hrniec, hotpot nastaviť, variť hrniec, kuchynský nástroj.

Názov Značky Meigar
Pôvod CN(Pôvodu)

Napíšte svoju recenziu!

220V 6L Elektrické Horúci Hrniec Polievky Hrnce z Nehrdzavejúcej Ocele Non Stick Bezdymového Domácej Kuchyni CookwareTwin Rozdelené Shabu hrniec

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty