Hydrogel hydratačná maska s pearl extrakt jmsolution Morských svetelný pearl deep moisture mask 30 gr.

Novinka

€1.36

Hydrogel hydratačná maska s pearl extrakt jmsolution Morských svetelný pearl deep moisture mask

Hydrogel hydratačná maska s pearl extrakt hlboko nasýtené mastné kyseliny pokožke vlhkosť, odstraňuje suchosť, peeling, zvyšuje elasticitu a pružnosť pokožky. Maska podporuje vyrovnanie pokožky, odstraňuje vrásky a normalizuje činnosť mazových žliaz. Vďaka pearl extrakt, maska dokonale zarovná tón pleti, odstraňuje jeho nudné a odstraňuje akné a pigmentové škvrny.

Morská voda & mdash; poskytuje regeneráciu a obnovu kože, vyhladzuje vrásky, zlepšuje krvný obeh a nasýtené mastné kyseliny derma buniek s kyslíkom, zmierňuje opuchy a tiež prispieva na zosvetlenie pigmentácie.

Hydrolyzovaný kolagén & mdash; nasýtené mastné kyseliny kože s mikroelementov, zlepšuje metabolizmus, zabraňuje dehydratácii, zvyšuje pružnosť pokožky, jej pružnosť a elasticitu.

Výťažky z 5 druhov morských rias & mdash; posilniť procesy obnovy a regenerácie kožných buniek, odstraňuje toxíny, zlepšujú prívod krvi do tkanív. Majú противокуперозное akcie, a tiež prispieť k odstráneniu opuchy a odstránenie pigmentácie.

3 typy kyseliny hyalurónovej & mdash; prispieť k intenzívnej vlhkosti nasýtenia na bunkovej úrovni, priložte úľavu a pleť, normalizovať voda-tuk rovnováhu.

Vhodné pre všetky typy pleti. Odporúča sa pre citlivú, dehydrovanú, matné kožné náchylné na pigmentácie, rosacea a cuperose.

Spôsob použitia: po vyčistení pleti naneste na tvár masku, za 10-20 minút. Odstráňte masku, pozostatky podstate distribuovať podľa poklepal pohybmi na pokožku tváre, krku a dekoltu, kým sa úplne vstrebáva.

Objem: 30 gr.

Štítky: make-up maska, likvidujte maska, jm, jmsolution maska, maska na ochranu, zelená maska umývateľný, chromatica maska, kúpeľňa sprej, kórea maska list, tvárová maska kórea.

Názov Značky JMsolution

Napíšte svoju recenziu!

Hydrogel hydratačná maska s pearl extrakt jmsolution Morských svetelný pearl deep moisture mask 30 gr.

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty