Sofirn IF25 Silný Nabíjateľná LED baterka 2500lm Premennej Teplota Farby Svetla 2700K na 6500K 4pcs LED Témou

Novinka

€21.16

Popis

Sofirn IF25 je silný, univerzálny blesk určený pre domáce, výchovy k DEMOKRATICKÉMU občianstvu, alebo outdoorové aktivity ako camping, turistiku, rybolov alebo lov. Pre najlepšie pohodlie je vybavený USB-C port pre flexibilné dobíjanie, plynulú reguláciu farebná teplota (2.700 K – 6.500 K), Vysoké CRI Led pre optimálne farebné stvárnenie a dva voliteľné režim skupín: Skupina 1 s 5 stupňami režimov; Skupina 2 s plynulou rampy. Okrem toho prichádza s skryté moonlight, strobo, maják, SOS a pulzný režim. Sofirn prvý výchovy k DEMOKRATICKÉMU občianstvu baterka premennej teplota farby baterka, nová AK série ,s 2ks SST20 2700K a 2 ks SST20 6500K LED, môžete nastaviť teplotu od 2700-6500K pomocou rampy prevádzky, s oboch farieb pamäť a ľahkosť pamäť. Znamená to, že vám môže dosiahnuť rôzne výber farieb v každom ľahkosť režime. Špecifikácia a Fotografie budú aktualizovať, akonáhle je to možné.

Špecifikácia

Vysielač: 4x Luminus SST-20 (2x 2.700 K 95CRI a 2x 6.500 K 70CRI) so životnosťou 50 000 hodín Optika: TIR objektív Vodič: Konštantný prúd obvodu Typické prevádzkové napätie: 3.0 V – 4.2 V Napätie limit: 2.6 V – 6.6 V Batéria možností: Jeden 21700 (odporúča sa), jeden 18650 Li-ion batéria alebo 2x CR123A pre prípad núdze Rozmer: 106,4 mm (dĺžka) x 35 mm (priemer hlavy) Hmotnosť: 99 gramov (bez batérie) Premium typ 6061 hliníka, zliatiny, hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch Tvrdené minerálne glas objektív Bočný prepínač pre jednoručné prevádzky Automatické Stepdown: v Závislosti od vodiča teploty, IF25 bude automaticky znížiť jej jas, aby sa zabránilo prehriatiu. Nízke stand-by mozgov:

Pokyny Na Prevádzku

Skupina 1: Zvýšiť režimy Kráčali režimy vám pevné úrovne jasu na výber: Moonlight – Low – Medium 1 – Stredné 2 – Vysoká [režim a odtieň pamäť aktívne] a Turbo [č režim pamäť]. Z jednej kliknite na tlačidlo zapnúť. Po sebe nasledujúcich jediného kliknutia na prepínanie medzi stupňami režimy (Nízka – Stredná 1 – Stredné 2 – High). Stlačte a podržte tlačidlo (0,5 y), ktoré chcete VYPNÚŤ. Z VYPNUTIE stlačte a podržte (0,5 s), ak chcete aktivovať Moonlight, ďalší singel kliknite na Nízke. Stlačte a podržte tlačidlo (0,5 y), ktoré chcete VYPNÚŤ. Dvakrát kliknite na aktivovať Turbo režim. Dvakrát kliknite na tlačidlo znova aktívne Mesačnom režime. Zatiaľ čo v Turbo režime, jedným kliknutím sa vrátite na naposledy použitý režim. Skupina 2: Rampy režim Raming režim vám dáva úplnú flexibilitu ak chcete upraviť jas plynulo z Moonlight na Turbo úrovni. [režim pamäť pre jas a odtieň aktívne pre rampy ale nie, ak Turbo sa aktivuje dvojitým kliknutím] Z jednej kliknite na tlačidlo zapnúť. Stlačte a podržte tlačidlo, ak chcete zmeniť jas plynulo ("rampa"). Rampy zmeny jeho smeru, keď tlačidlo je stlačené znova do 1,5 sekundy. Kontrolka bliká raz, keď dosiahne dolnom alebo hornom konci rampy. Z jednej kliknite na položku VYPNÚŤ znova. Všetky ostatné funkcie sú rovnaké ako v vystúpil režimy. Prepínanie medzi Skupina 1 a Skupina 2 Z štvorlôžkových kliknite na tlačidlo prepnúť medzi oboma režim skupiny. Odtieň Rampy Buď v režime skupiny, kliknite na položku + podržte (stlačte, uvoľnenie, stlačte a podržte) ak chcete zmeniť teplotu farieb svetla z 2.700 K 6.500 K. Ďalší singel, kliknite na položku + drží v 1,5 s bude zmena rampy smer. Na konci každej odtieň rampa kontrolka bliká raz. Špeciálne Blesk Režimy Okrem štandardných módov IF25 ponúka špeciálne blesk režimy. [žiadne režim pamäť] Rýchly Impulz – SOS – Maják – Pulz Triple kliknite na tlačidlo aktivovať prvý impulz režime. Dvakrát kliknite na prechádzať blesk režimy. Jediným kliknutím sa vrátite na naposledy použitý štandardný režim. Elektronické Lockout

Štítky: veľa vonkajšie svetlo, comvoy, 100w horák, blikajúce svetlo nabíjateľná, ipx8 horák, fenix tk22, nitecore bat, sp35, led, UniqueFire.

farba čierna
Zoom No
Príkon n
Model LED Korálky sst20
Ohnisková Vzdialenosť Non-nastaviteľné
Zdroj Svetla LED Žiarovky
Osvetlenie Vzdialenosť 200-500 m
Certifikácia FCC
Prepnutie Režimu Vysoká/Stredná/Nízka
Nabíjačka Nabíjateľná
Názov Značky Sofirn
Podpora Stmievač Plynulou stmievanie
Funkcia Pevný Svetlo
Číslo Modelu IF25
Položka Druh Blesky
Baterka Typ Vonkajšie Osvetlenie
Materiál Telesa Hliníkové Zliatiny
Lumen > 350
Nepremokavé Áno

Napíšte svoju recenziu!

Sofirn IF25 Silný Nabíjateľná LED baterka 2500lm Premennej Teplota Farby Svetla 2700K na 6500K 4pcs LED Témou

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty