ZhangJi 3 Modely Nastaviteľné Showerhead aniónové Minerálny Filter gule Vysoký Tlak SPA Dažďovej Vody Uložiť Ručné Tryska ShowerHead

Novinka

€6.34

1.Budeme posielať položky do 3 dní(okrem víkendov a štátnych sviatkov) akonáhle sa vaša platba je dokončená.

2.Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov vo zákazníkov zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.

3.Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, sprostredkovanie feesduties, a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

4.Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

1.Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

2.Vrátime vám ak vrátite položky do 7 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok.

3. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške.

1.Prosím, Láskavo nám zanechať Pozitívny ( 5-Hviezdičkový Prosím), ak ste spokojní s položkami, Ďakujeme!!

2.Hrachová contacrt nás pred leaveing žiadne Negatívne Pripomienky alebo otvorený spor na www.ferencziubytovanie.sk.

3.Prosím, dajte nám príležitosť yo resove žiadny problém. Chápeme obavy, ktoré môžete mať, a čo bude v našich silách, aby sa uspokojiť vás.

Štítky: btc baník, vedúci kati, vedúci sprcha, vedúci daždi, filter mspa, guľôčky sprcha, led sprcha, pevné úsporu vody showerheads, nohu net, korzet pre fat man.

Sprcha tvar KOLO
Štýl Jeden Vedúci
Sprcha Hlavu Funkcia Pre Úsporu Vody, Sprchové
Názov Značky Zhang Ji
Materiál Rozšírené ABS plast soffione doccia
Typ Inštalácie Ruky Držať
Číslo Modelu BDSDSPADT
Druh Pevné Otočná Typ
Povrchová Úprava ŽIADNE
Produkty 3 režimy SPA sprcha hlavy
Hmotnosť 290

Napíšte svoju recenziu!

ZhangJi 3 Modely Nastaviteľné Showerhead aniónové Minerálny Filter gule Vysoký Tlak SPA Dažďovej Vody Uložiť Ručné Tryska ShowerHead

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty