Základná doska Regulátora základná Doska ESC Rozvádzača Pre XIAO M365 /Pro Elektrický Skúter Doske Časti Radič

Novinka

€16.81

*1.Vhodné pre MilletM365 skúter skateboard, môže sa pripojiť Minibote app. *2.Odolný a ľahký vstrekovaným konštrukcie. *3.Jednoduchý dizajn a jednoduché použitie. *4.Priama náhrada za originály, ktoré sú prasknuté alebo rozbité. Rovnaké pôvodného zariadenia, pre dokonalé nosenie a funkcie. *5.Je ľahké nainštalovať, ľahký a odolný. Je to dobrý náhradné príslušenstvo pre staré alebo opotrebované príslušenstvo.

Materiál:Plast Farba:Ako na obrázku Veľkosť balenia:12*7.5*4cm Čistá Hmotnosť:190 g Doska Veľkosť:11.9*7.3*4.1 cm zoznam Balíkov: 1*Doske Poznámka: 1.Všetky obrázky sú profesionálne farebne odlíšené, ale kvôli rôznym okolitého svetla a rôznych displej nastavenia zariadenia, môžu byť niektoré odchýlky medzi obrázkami na vás vidieť a položky seba. Prosím pochopiť. 2.Údaje sa meria ručne, môžu byť niektoré odchýlky, ale to nemá vplyv na použitie.

Štítky: xiao skúter základné elektrické, úradný xiao, xiao skúter elektrický skúter, mi skúter, countax dosky vypínača, xioami m365 časti, m365 xiao, brzdové páčky xiao, základná doska pc, strojník doska.

Druh Základná doska regulátora
Pôvod CN(Pôvodu)
Napätie None
Číslo Modelu Základná doska regulátora

Napíšte svoju recenziu!

Základná doska Regulátora základná Doska ESC Rozvádzača Pre XIAO M365 /Pro Elektrický Skúter Doske Časti Radič

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty