Baoding železná guľa 50MM Fitness lopty hádzaná Biela Slivka kvet Cloisonne zdravotnej starostlivosti hrať dar rodičov mather je deň, deň otcov

Novinka

€21.50

Dôvod, prečo odporúčame vám BAODING vlkom? Za to nesie histórie, kultúry, tiež to môže zlepšiť svoje zdravie! Baoding vlkom je zaradený jeden zo siedmich charakteristické Čínskej Tradičnej Medicíny vynálezy: Bronz akupunktúra figurer, Akupunktúra strieborná ihla, Model potiahnuté jazyk, Neijing grafický displej, vlkom, Päť zvierat, cvičenia, Taichi boxu.

[ Product Name ] : 50 mm Biele Slivky kvet Cloisonne duté krúžok zdravie loptu.

[ Materiál ] : Cloisonne pochromovaný loptu ( bez strachu z pádu ) ( povrch pokovovanie nie je hrdza ).

[Funkcie]: duté krúžok loptu.

[Diameter]: 50MM jeden loptu.

[Hmotnosť]: o 320g za pár hmotnosti.

[Maintenance]: predchádzanie vlhkosti, udržiavať čisté a suché a vyhnúť sa zrútilo. K dispozícii voskované, olejované zapečatené, keď nie je používaný na dlho.

[Vhodný davu]: Poslať svoju rodinu, poslať priateľom, dostupné zdravotné potreby. Najmä pre začiatočníkov všetkých vekových kategórií sa môžu hrať uvoľnene, náhodné prehrávanie, nebojí, že zápas nebude slabnúť.

[Loptu farieb]: biela

[Box farieb]: červená

[Box] papierové krabice, drevené box balenie

Moderná spoločnosť, ľudia nemajú nedostatok potravín a oblečenia, žiadny nedostatok zábava, má obavy, že jeho telo sa chorobe, tak skoro prevencie, udržiavanie dobrého zdravia a zníženia zaťaženia najvýznamnejších! Sme obsadené celý deň a za čo? Peniaze, auto, dom, ale telo nie je dobré, a nie sme obsadené na bielom. Poslať dary poslať fitness.

Štítky: masáž mat veľké, air masáž mat, lapko masáž mat, mat gumy masáž, electic masáž mat, masáž kožušiny masáž, mat masáž dieťa, kolo masáž mat, muž masáž mat, Masáž.

Názov Značky mušle
Aplikácia Telo
Pôvod CN(Pôvodu)

Napíšte svoju recenziu!

Baoding železná guľa 50MM Fitness lopty hádzaná Biela Slivka kvet Cloisonne zdravotnej starostlivosti hrať dar rodičov mather je deň, deň otcov

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty