Novinka Hrnček Vianočné nočná mora Pred Vianocami Chameleon pohár Jack Skellington Káva Hrnček Tvorivé Vianoce, Halloween Magic Cup Gif

Novinka

€12.33

Vezmite prosím na vedomie:

- Umelecké dielo je skryté v hrnček. Keď si naliať teplú vodu 60℃ alebo vyššie do hrnček, skryté obrázok sa zobrazí. Na teplejšie vody je rýchlejšie na obrázku. Keď sa voda stáva studenej, obrázok sa skryť znova.

- Uvedomte si, že umelecké dielo sa nedá 100% skryté v hrnček. Čierny hrnček môže skrývať 80-90%. Ak sa pozriete na hrnček pozorne, môžete vidieť profil. Prispôsobiť tento hrnček s výberom text. Návrh na obrázku je vytlačené na oboch stranách hrnček, pokiaľ nie je uvedené Inak, môžete ich nahradiť návrhu na jednej strane hrnček s vlastnou prispôsobené textové. HRNČEK ŠPECIFIKÁCIE Naše keramické hrnčeky sú 100% umývateľné v umývačke riadu pri teplotách až do 45°C. Avšak, ručné pranie sa odporúča, aby hrnček hľadá čo najlepšie. Veľkosť: 80mm priemer x cca 95 mm vysoká Hmotnosť: 330g Hrnčeky sú balené v polystyrén hrnček mailer a vonkajšie kartónové krabice pre extra ochranu.

Štítky: retro lebky hrnček, pohár psa, jack russell koberec, kovový hrnček, šálka čaju, šálku kávy, hrnček krúžok, chameleon pohár, vianočný pohár pitnej, box pre súčasné darček.

Keramické Typ Keramika
Číslo Modelu kafei 123w
Špecifikácia Gift Box
Drinkware Typ Hrnčeky
Druh Kávové Hrnčeky
Funkcia Eco-Priateľský
Príslušenstvo S Žiadne
Štýl Stručný
Tvar Rukoväti
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Keramické

Napíšte svoju recenziu!

Novinka Hrnček Vianočné nočná mora Pred Vianocami Chameleon pohár Jack Skellington Káva Hrnček Tvorivé Vianoce, Halloween Magic Cup Gif

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty