SEEWORLD Warterproof Olej Rez Relé Anti Theft GPS Sledovacie Zariadenie gps Tracker Pre Vozidla S102T

Novinka

€16.14

SEEWORLD Warterproof Olej Rez Relé Anti Theft gps Tracker Pre Vozidla S102T

FUNKCIE

PROFIL SPOLOČNOSTI

EEWORLD Technology Co.S.r.o. (SEEWORLD) bola založená v roku 2008, sa nachádza v Guangzhou High-tech Rozvoja Zóny (Science City). To je jeden z popredných spoločnosti v GPS polohy služieb (Telematika). Kvalita a služby sú vykázané ako podnik život celý čas. Vykonávanie prísny systém kontroly kvality, prvý podnik získanie ISO9001 (2000 version) medzinárodnej certifikácie systému kvality a medzinárodnej CE, RoHS, UL, TUV certifikácia všetkých môže zlepšiť svoju silu. SEEWORLD získal viac ako 300 priemyselných odvetviach po celom svete a milióny užívateľov pochvalu pre svoju vynikajúcu kvalitu systému kontroly, komplexné výhody najkvalitnejšie produkty, skúseností a nepretržitého - optimalizovaný systém služieb.

Naše Rozšírené Workshop

EÚ MEDZINÁRODNEJ OCHRANNEJ ZNÁMKY

PRIPOMIENKY ZÁKAZNÍKA & FOTOGRAFIE

Vždy sa snažíme uspokojiť všetky potreby zákazníka, čo je najlepší výkon na jednotku nás neustále creat hodnotu. Preto ponúkame najvýhodnejšie ceny a podpora po celú dobu; a rýchlo reagovať na potreby klienta a splniť sľub, ktorý ich správne a včas.

WHATSGPS SYSTÉM SLEDOVANIA

WhatsGPS Systém Sledovania je popredným svetovým GPS monitoring a systém riadenia , poskytovať odborné služby určovania polohy, pokrývajúcich viac ako 200 krajinách po celom svete. Jeho hlavné funkcie patrí sledovanie, real-time sledovanie, prehrávanie, pozitívne, negatívne snímanie, paliva, teplotu, foto monitorovanie, RMS a UBI atď . Môžete si ho stiahnuť na app store alebo googleplay a test z nasledujúcich údajov. Verím, že sa vám bude záujem našich produktov viac po tom!

Platformy: www.whatsgps.com

Aplikácia: WhatsGPS

Účet: test01

Heslo: 123456 Rýchlo, Presnosť, Stabilný

WhatsGPS sledovania systém bol vyvinutý našimi R&D tímu za 12 rokov. Sme neustále ideálny je to 12 rokov, aby sa ubezpečil, že bude výhodnejšie pre našich zákazníkov. To môže byť presnosť, stabilný a rýchly uvedomiť si človek-vozidlo súčinnosť a pomoc užívateľ uchopte vozidla informácie o polohe, a to kedykoľvek a kdekoľvek, čo je najdôležitejším dôvodom pre našich zákazníkov si vybrať nás!

FAQ

Q1. Aký je váš platobné podmienky?

Normálne platby, termín je 100% pred zásielky. Pre vyššie 10000$, platba termín môže byť T/T 30% ako vklad, pričom 70% pred dodaním. Q2. Aký je váš vzorky politiky?

My môžeme dodať vzorky, ak máme pripravené diely na sklade, ale zákazníci majú zaplatiť vzorky nákladov a nákladnej dopravy.

Q3. Aký je váš čas doručenia?

Konkrétne dodacia lehota je závislá na položky a množstvo vašej objednávky.

Q4. Môžete poskytovanie GPS sledovanie systému a APLIKÁCIÍ?

Áno, máme GPS sledovací softvér/systém a APLIKÁCIE vyvinuté našimi R&D tímu pre viac ako 10 rokov. Zabezpečujeme aj naše protokol pre integráciu do vášho systému sledovania.

O5: Má GPS tracker potrebujete SIM kartu?

Závisí to od modelov. Väčšina našich sledovanie GPS zariadení je potrebné SIM kartu, skontrolujte sieťové údaje od popis produktu pred objednaním. Normálne 4G prístroj môže kompatibilný s 3G a 2G siete, takže 4G SIM karty nie je potrebné. 2G/3G SIM karty nemôže pracovať na 4G zariadenia. NB-internet vecí zariadení je potrebné, NB-internet vecí siete, obráťte sa na prevádzkovateľa siete a overte, či váš plocha bola pokrytá stabilné NB-internet vecí siete.

Sme tiež schopní urobiť prispôsobenia na e-SIM riešenie. Len neváhajte nás kontaktovať v prípade potreby.

Otázka 6: Ako si urobiť naše podnikanie dlhodobé a dobrý vzťah?

1. Budeme držať vysoko stabilná kvalita a konkurencieschopné ceny zabezpečiť našim zákazníkom výhody v porovnaní s inými spoločnosti. Sme jedným z priekopníkov podnikanie v gps tracker s 12 rokov skúseností v domácich;

2. Vážime si každého zákazníka, ako náš priateľ, navrhnúť najvhodnejší produkt a poskytovať čo najlepšie služby alebo technickú podporu pre ne!

Štítky: asus zariadenie tracker, prenosný gps tracker sim, gp tracker, traker, pes sledovacie zariadenie ťažná, jednej osi, solárne tracker, tracker vehicl, gps sledovanie vozidiel, tracker, anti krádež bicykla.

Gps Modul Áno
Presnosť určenia polohy <10 metrov
Softvér Na Sledovanie Whatsgps softvéru, webových stránok, Android/IOS APP
Veľkosť L78.5mm*W23.0mm*H12.0mm
Názov Modelu S02T
Alarm Prekročením rýchlosti alarm/ GEO plot alarm/Vypnutie alarmu/ low battery alarm
Sledovanie citlivosti -165dBm
Pracovné Napätie 9 - 36V
Funkcia Real-time Sledovanie/Olej cut/ACC
Špeciálne Funkcie Internetové Pripojenie
Nadobudnutie citlivosť -148dBm
Výdrž Batérie 1 Až 4 Hodín
Veľkosť Obrazovky Žiadne Obrazovky
Názov Značky SEEWORLD
Položka Veľkosť L64.5 mm*W23.0 mm*H12.5 mm
GPS typ GPS Tracker
farba čierna
GPS Geografickej Polohy Južná Amerika
Pôvod CN(Pôvodu)
Napätie 36V
Certifikát CE, ISO, Sira, TUV
Číslo modelu. S102T
pracovná teplota -20°C~ +75°C
Hmotnosť 23.7g

Napíšte svoju recenziu!

SEEWORLD Warterproof Olej Rez Relé Anti Theft GPS Sledovacie Zariadenie gps Tracker Pre Vozidla S102T

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty