DEYAN Nehrdzavejúcej Ocele Vysokej Kvality Mäsiar Chrániť Mäso Rukavice Proti Rezanie Rukavice

Novinka

€12.56

REZANÉ ODOLNÉ: chrániť vaše prsty pri rezanie, krájanie, shucking, rezbárstvo a peeling stravy v kuchyni. A tiež ideálny pre záhrady, mechanické a stavebné práce, rybárske, a tesárstva.

NAJVYŠŠIA KVALITA MATERIÁL: Vyrobené z vysokopevnostnej polyetylénových vlákien a drôt, z nehrdzavejúcej ocele. 100% potraviny bezpečné a stroj umývateľné. Ľahko udržiavať vaše rukavice čisté.

VYSOKÝ VÝKON na ÚROVNI 5 OCHRANA: Naše výrobky spĺňajú normy EN388, úroveň 5 odolnosť voči prerezaniu štandard, a chrániť vaše ruky od rána do noci.

JEDNODUCHÉ A POHODLNÉ NA NOSENIE: vnútorný byt tkané štruktúry umožňuje pohodlné na nosenie. Nastaviteľné kovové pracky vám pomôžu nájsť najvhodnejší na sebe stave.

PACKAGE ZAHRNUTÉ: JEDEN KUS z nerezovej ocele, drôtené pletivo rukavice. ⭐Objednajte si teraz a získate jeden kus vo vnútri nosiť bavlnené rukavice ZADARMO!!!⭐ Nie len robí viac pohodlné, ale tiež môže vám bráni byť poškodené malé objekty

Štítky: žena rez rukavice, rúra rukavice mi, káblové oceľové rukavice, mäsiar knive, rukavice ocele, rez rukavice, z nehrdzavejúcej ocele hubky rukavice, anti stab vesta, dieťa stopu náhrdelník, mäsiar.

Miesto použitie 1 Záhrada
Miesto použitia 6 KUCHYŇA
Miesto používanie 9 Wood Working
Miesto použitia 7 Mäso Rezanie
Miesto použitie 5 stolárstvo
Úroveň 5. ÚROVEŇ Ochrany
Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele
Miesto použitia 2 MECHANIK
Funkcia Rezané Odolné
Miesto použitia 10 Oprava Auta
Názov Značky DEYAN
Miesto použitia 8 Oprava Auta
Klasifikácia Pracovné Rukavice
Miesto použitia 3 Onstruction práce
Pôvod CN(Pôvodu)
Miesto použitie 4 Rybolov
Číslo Modelu 07030

Napíšte svoju recenziu!

DEYAN Nehrdzavejúcej Ocele Vysokej Kvality Mäsiar Chrániť Mäso Rukavice Proti Rezanie Rukavice

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty