5 D Plný Diamond Maľovanie Krásna mačka Diy Diamond Výšivky diamond maľovanie diy diamond paining

Novinka

€3.48

1:Vzhľadom na limitné meranie, skutočná veľkosť určite majú niektoré drobné chyby (menej ako 2 cm).

2:Všetky veľkosti v našom obchode, zvyčajne znamená, Veľkosť Obrázku .

Na základe HD plátno

Predmety zahŕňajú: vŕtačka,plátno,zásobník,bod diamantová vŕtačka pero,lepidlo,papier A4,box/papier balík Tipov : prosím, starostlivo skontrolujte po prijatí tovaru,ak majú problém,prosím zmluvy nás

1:Otvorte vašu zásielku,skontrolujte súpravy, či všetky diely sú kompletné, alebo nie. 2:Kontrola živice diamanty, farebné a príslušný kód farby 3:Vyberte znak (symbol),nájsť zodpovedajúce diamanty 4:Použitie pera vyzdvihnúť diamond,dať ju na príslušné pozície 5:Po hotové, mierne zatlačte diamanty s rukou, aby im pevne pripojené. POZNÁMKA: Prosím, vyplňte svoje meno a priezvisko vrátane krstné meno,Stredné meno a priezvisko počas uskutočnenia platby.

Vyplňte, prosím, v správnu adresu vrátane vášho bytu Č,Ulica,Mesto, Región a Krajina,v opačnom prípade vašu zásielku môže asi byť vrátené!

Vystrihnúť,aby sa meranie mohlo spôsobiť veľkosť odchýlky (plus a minus1-2cm fluktuácia),farba aberration je vzhľadom na monitory,počasie,osvetlenie a ďalšie faktory,Obrázky budú mať rôzne farby v rôznych monitoroch, ale nemá to vplyv na appearence maľba,Prosím pochopiť.

Milí kupujúci, ak nie ste spokojní s našimi produktov a služieb, kontaktujte nás prosím pred odchodom negatívnej spätnej väzby, potom budeme snažiť riešiť problémy a aby ste spokojný. Toto je pre nás veľmi dôležité a vďaka za vaše porozumenie.

Vďaka za účasť a prajem pekný deň. [Tipy]:živice diamond nejedlé, nedovoľte deťom hrať sa s cieľom vyhnúť sa nehodám ako prehĺtanie.

Štítky: diamond maľovanie bolesti, kaligrafia list, cross stitch diamond disney, 5 diamond maliarske umenie, 5d diy diamond maľovanie plný vrták tiger, diamond umenie maľba páva, 5d perličiek, cítil stenu, maľovanie podľa čísel pre deti karikatúr, diamond výšivky srdca.

Vonkajšie Balenie Farebné Políčko
Počet Farieb 30-45
Použitie Obrazy
Vložením Oblasti Plná
Plátno Metóda Balenia Zrolovaná
Názov Značky DUTEY
Diamond Tvar Námestie
Vzor Typ Zviera
Rám No
Materiál Živica
Formulár Jeden
Štýl Európa

Napíšte svoju recenziu!

5 D Plný Diamond Maľovanie Krásna mačka Diy Diamond Výšivky diamond maľovanie diy diamond paining

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty