Radu jojo radu jojo je Bizarné Dobrodružstvo Bruno Bucciarati akrylový stojan obrázok modelu dvakrát bočné dosky držiak tortu vňaťou anime hry cool

Novinka

€4.05

Veľkosť: Cca 15 CM (1 cm ≈0.39 inch )

Verzia: Čínska Verzia

Materiál: PVC

Stav: Nové

Balenie: jednoducho balenie (Nie všetky údaje v našom obchode je pôvodné okno ,kontaktujte nás, ak si mysli to) bez pôvodnej krabice: Jednotlivé balenie balík,všetky v balíku plastového vrecka a bublina taška. s pôvodnou okno:Pre ľahko doprava, možno sometims poľa bude zložený.

Odovzdanie Čas : Sme obvykle odosielame do 3 pracovných dní od prijatia platby vymazané. Poštovné: Poštovné Hľadiska Sme loď položky do celého sveta letecky, ale odporúčame vám použiť registrovaný letecky ak ste v Ázii, Južnej Amerike, Afrike, Ostrov Národa alebo štátu, ktorý je utrpenie blizzards, búrka, pracovník štrajk, atď. *usilujeme sa snažiť poskytnúť vám najviac spoľahlivé, cenovo dostupný spôsob, ako prepravné služby. Ale niekedy medzinárodné dodávky je vysoko závislá na Kuriérskej Spoločnosti a miestnych zvykov/povinnosti. Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc. Ďakujeme za pochopenie. Spôsob dopravy Registrované Letecky: Zadarmo, dodacia lehota je 10-60 dní (pozri Prepravné Podmienky), EMS/DHL: Expresné doručenie trvá zvyčajne menej ako 7 dní vopred Krajiny. Komunikácia: spokojnosť Zákazníka je veľmi dôležité a spätnej väzby ratingu odráža spokojnosť. Ak máte akékoľvek otázky, náš Služby Zákazníkom štáby, vítam vás na e-mail, alebo nám zavolajte. Snažíme sa odpovedať na všetky otázky a vyriešiť všetky problémy, ako rýchlo, ako je to možné. Snažíme odpovedať na vaše e-maily, akonáhle je to možné, avšak vzhľadom na vysoký objem denný prichádzajúce e-maily a časové pásmo rozdiel, nemusíme byť schopní odpovedať na vaše e-maily ihneď. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a čo bude v našich silách vyriešiť problémy. Pošlite nám e-mail pred odchodom žiadne negatívne pripomienky alebo otvoriť akýkoľvek spor. Staráme sa o našich vážených zákazníkov, a bude vždy sa snažím pomôcť. Takže ak máte nejaké problémy, prosím e-mail nás okamžite.

Štítky: dio radu jojo, princezná prekvapenie, tehotenstvo tehotné sexy oblečenie, asuka, radu jojo plyšové, radu jojo bizarné dobrodružstvo údaje, reťaz radu jojo, danganronpa, radu jojo obrázok diely, radu jojo je josuke.

Vekové Rozpätie > 6 rokov
Tému Film a TV
Vojak Príslušenstvo Vojak Hotový Výrobok
Upozornenie ŽIADNE
Tým, Animácie Zdroj JAPONSKO
Veľkosť 15cm
Mfg Poradové Číslo Model
Číslo Modelu ŽIADNE
Materiál PVC
Položka Druh Vinylové Bábiky
Komoditné Atribút Hotové Výrobky
Názov Značky Láska·Ďakujeme
Rozmery 15 cm
Pohlavie Unisex
Ukončenie Stupeň Hotové Výrobky
stav V Sklade
Diaľkové Ovládanie No
Bábky Typ Model

Napíšte svoju recenziu!

Radu jojo radu jojo je Bizarné Dobrodružstvo Bruno Bucciarati akrylový stojan obrázok modelu dvakrát bočné dosky držiak tortu vňaťou anime hry cool

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty