Nintend Prepínač Konzoly Video Converter Prenosný Mini HDMI TV Výmena Dok Nabíjacej Stanice Nabíjačky pre Nintendo Prepínač NS

Novinka

€15.89

Dobrý deň, Milí priatelia, máme aj veľa hier príslušenstvo, Nintendo príslušenstvo, a prepínať príslušenstvo v našom obchode. Sú kompletné v rôznych a lacné. Vitajte v našom obchode kúpiť produkty, ktoré potrebujete, spoločnosť sa nachádza v Huaqiangbei Trhu, Shenzhen, Čína (najväčší 3C elektronické obchodovanie na trhu) ,ktoré naša spoločnosť poskytuje one-stop nákup a objednanie služby, čo znamená, že môžeme slúžiť zákazníkom zakúpiť všetky produkty, ktoré potrebujete, Máte akýkoľvek produkt potrebuje, môžete poslať obrázky obrátiť na zákaznícku službu, nie je obmedzený na tovar v tomto obchode, môžete obráťte na zákaznícku službu, máme pre vás ceny a rýchlejšie dodanie rýchlosť výrobky sú všetky na sklade. Prosím, objednajte a my loď je rýchlo, Ak máte nejaké požiadavky, môžete požiadať súkromný list!

Funkcia: Optimalizované pre Hranie hier: Mini skladacia konštrukcia pre jednoduché skladovanie a prenášanie. Sedí na vrchole stanice namiesto posuvné do prepínač dock ako originál, zabraňuje poškriabaniu a prehriatiu. One-touch Prepínanie Zobrazenia: Switch od jedným dotykom tlačidla s LED indikátor medzi hostiteľom a TV zobrazenie v sekundách s vysokým rozlíšením 1080P HDMI port. Poplatok Počas Prehrávania: prehrávanie a poplatok v rovnakej dobe, potrebujete úradný Nintendo Prepínačom nabíjacieho adaptéra alebo 15V 2.6 s PD protokol napájacieho adaptéra (NIE je SÚČASŤOU). Vstavaný USB 3.0: USB 3.0 port je rovnaký ako úradný prepínač dock. Kompatibilné s Nintendo radič USB alebo radič adaptér iba. Non-Slip Dizajn: protišmykové gumené podložky dať viac stabilný plnenie skúsenosti, zabezpečiť vaše prepnutie zostáva pevne na svojom mieste, aj keď upozorňuje.

Balík obsahuje :

1 * prepínač dock

Štítky: dock nintendo prepínač, prípade nitendo prepínač, nabíjačka telefónu, časti nintendo prepínanie hdmi, n prepínač dock, dock prepínač, v úmysle prepínač, hdmi switch, prípade nintend prepínač, rcm prípravok nintendo prepínač.

Špecifikácia EU
Názov Značky Upingzi
Nintendo Model NINTENDO PREPÍNAČ
Číslo Modelu Nintend Prepínač Konzoly Video Converter
Kompatibilné Značka/Model Nintendo

Napíšte svoju recenziu!

Nintend Prepínač Konzoly Video Converter Prenosný Mini HDMI TV Výmena Dok Nabíjacej Stanice Nabíjačky pre Nintendo Prepínač NS

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty