Veľký Jazyk Masér 2 v 1 Ústne Stimulátor Klitorisu Dildo Vibrátory Masér Pošvy, Sexuálne Hračky pre Ženy, Ženské Flirtovanie Hračky Sexo

Novinka

€13.23

Funkcie:

★2 v 1 jazyk vibrátory - Vlastní funkciou jazyka a vibrátor , je to môžu stimulovať klitoris ,vagina, análny, prsia a iné citlivé časti, či už ako stimulátor klitorisu, vibrátor, Dildo alebo ako klasické G-spot vibrátor pre ženy alebo flirtovanie hračky pre páry , je to ideálny výber.

★Bezpečný materiál, & simulácia dizajn - Vysoko kvalitný silikónový materiál,bezpečné, netoxické . Realistické a ergonomický dizajn, mäkké, pružné a pohodlné kože dotyk pocity, simulačné modelovanie, realistické textúry, ponúkame vám skutočný zážitok.

★Silný motor - Super silný ,10 druhmi vibrácií pre rôzne stimulácie, orgazmus a skúsenosti, pridať viac zábavy, priniesť silný pocit vzrušenia.(ps:vibrátor nefunguje, keď sa nabíjanie.)

★Vyberte si tento jazyk vibrátor-Ako väčšina žien môže vyvrcholenie s priamym klitorálny stimulácia, Vibrátory s táto dvojitá stimulácia sú viac pravdepodobné, že spôsobí orgazmus.

Prevádzková Metóda: Prosím, dlhým stlačením tlačidla napájania v priebehu 3 sekúnd zapnúť / vypnúť Frekvencia zvýšenie a zníženie kľúče; výrobky bude vibrovať Swing celkom 10 frekvencií, každým stlačením tlačidla sa; to bude zmena jedného súboru

Ochrana osobných údajov Zaručená: Budeme diskrétne balík, neoznačených obaloch, dôverné dodanie

Zoznam Balíkov:

1 x Vibračný Jazyk Masér

1 x Nabíjací Kábel

Štítky: sex hračky žena, moje sexuálne hračky, sex vibrat, vibr, sex hračky, bdsm hračky, super silikónový vibrátor, vibrat, sex stroker, faak sacie.

Nemravný Obrázok No
Názov Značky COCOLILI
So Sexuálnym Podtextom No
Komoditné Certifikácie Kvality 3C
Číslo Modelu B2215
Druh G-Spot
Veľkosť 150 x 60mm
Materiál Silikónové

Napíšte svoju recenziu!

Veľký Jazyk Masér 2 v 1 Ústne Stimulátor Klitorisu Dildo Vibrátory Masér Pošvy, Sexuálne Hračky pre Ženy, Ženské Flirtovanie Hračky Sexo

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty