Diaľkové Ovládanie Dosky vypínača CH3 Svetlo Modul Plug and Play pre Model RC Autá na Čítanie Ovládanie NSV775

Novinka

€6.03

Diaľkové Ovládanie Dosky vypínača CH3 Svetlo Modul Plug and Play pre Model RC Autá na Čítanie Ovládanie NSV775

Popis:

1.Stačí len pripojiť servo konektor diaľkového ovládania dosky do tretí kanál prijímača

2.Môže to byť priamo spojené s svetlo, ktoré bude svetlo svieti, keď je pripojený k prijímaču.

3.Obvod dosky je s napätím boost a regulátora. To môže byť spojené s 12PCs 5mm led svetlá.

4.Linka je asi 190 mm dlhá a vyžaduje vašu diaľkové ovládanie s tretí kanál function!

Bežné prepínanie pracovného režimu:

Zakaždým, keď tretí kanál, prepínač je nastavenie prepnuté alebo tretí kanál, tlačidlo je stlačené, cyklus sa mení v nasledujúcom poradí:

2 spôsob výstup off -> tak, výstup je na, B spôsob výstupu je vypnuté -> A výstup je vypnutý, B výstup je on -> 2 spôsob, ako výstupy sú on -> 2 spôsob, ako výstupy sú vypnuté

Inovovaný prepínanie pracovného režimu:

Zakaždým, keď dvakrát rýchlo klepnite na tretí kanál, prepínač alebo stlačením secondChannel tlačidlo dvakrát, to sa zmenia v nasledujúcom poradí:

2 spôsob výstupy off -> A výstup je na, B výstup je vypnutý -> A výstup je vypnutý, B výstup je on -> 2 výstupy sú on -> 2 lampy dych flash mode -> 2 výstupy sú zatvorené

Package zahrnuté:

1 x svetlo, diaľkové ovládanie modulu

1 x Svetlo, diaľkové ovládanie modulu Máme Loď na celom Svete (s Výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie). My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie. Pošleme balík od Číny cez vzduchu príspevok. Čas dodania závisí od toho, Prepravné Plošiny, Colné a Post Dispatch určenia a ďalších faktorov.Väčšina balíky by mohli byť prijaté do 20 pracovných dní (4 týždne). Pozri nižšie pre dodanie čas zberu kvantitatívne údaje:

Prijímame e-mailovej žiadosti o vrátenie do 7 pracovných dní od prijatia objednávky. Ak položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a my vám nie je problém vám vrátenie peňazí alebo výmenu. Ak nie ste spokojní, keď sa zobrazí položka, vráťte ho do 7 dní na výmenu alebo peniaze späť. Prosím, kontaktujte nás pre návrat príručku skôr, než vám to vrátiť. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaše ID objednávky. Ak položka je chybné v 3 mesiace, zašleme vám na výmenu bez ďalších poplatkov, alebo ponúknuť vrátenie peňazí po prijatí chybné položky. Ak položka je chybný, po 3 mesiacoch, stále sa môžete poslať späť k nám. My vám pošleme novú po obdržaní chybné položky. Ale musíte platiť extra expedičný poplatok. Súhlasíte, že všetky vyššie uvedené politiky po objednaní na www.ferencziubytovanie.sk! Ak ste spokojný s našim výrobkom a službách, prosím dajte nám pozitívnu spätnú väzbu s 5 star recenziu, ktorá je pre nás veľmi dôležité. Budeme veľmi oceníte, ak si môžete nechať svoje skutočné pocity tu. Ak nie ste spokojní s komoditami alebo naše služby, kontaktujte nás, prosím, pred odchodom všetky ohlasy, budeme tento problém vyriešiť okamžite, ďakujem! Prosím, Správa nás od 9:00. do 18:00 hod. (GMT+8) od pondelka do soboty . Ak máte akékoľvek otázky, prosím, správa nás a dajte nám šancu pomôcť vám. Všetky správy budú zodpovedané do 1 pracovného dňa (okrem štátnych sviatkov v Číne). Ak nechcete dostávať náš odpoveď, prosím, láskavo opätovne zaslané vaše správy a odpovieme vám hneď ako to bude možné. Ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď počas prázdnin (zahrnuté v nedeľu).

Štítky: rada pre auto rc, rc receptor, peq prepínač, rada pre diaľkové ovládanie, airsoft prepínač, losi rc svetlá, airsoft prvok, rc záhradné osvetlenie, rada rc, prvok peq.

Diaľkové Ovládanie Periférne Zariadenia/Zariadení Prijímače
Názov Značky Silný-Toyers
Technické parametre Hodnota 2
RC Diely a Accs Iné
Nástroj Dodávky Montované triedy
Číslo Modelu Diely A Accs
Pre Typ Vozidla Autá
Upgrade Diely/Príslušenstvo Iné
Materiál Plastové

Napíšte svoju recenziu!

Diaľkové Ovládanie Dosky vypínača CH3 Svetlo Modul Plug and Play pre Model RC Autá na Čítanie Ovládanie NSV775

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty