3 x Červená ABS Vnútorné Volant Rám, Kryt Výbava Pre Honda Civic 10. 2016-2018 Dekorácie Rám Riadenia Interiérové Doplnky

Novinka

€3.19

3x Červená ABS Vnútorné Volant Rám, Kryt Výbava Pre Honda Civic 10. 2016-2018

Funkcie :

1.Materiál: ABS pokovovanie 2.Použitie výrobku: Interiérové prestavby dekorácie 3.Produkt farba: ako je znázornené 4.Použiteľné modely: Honda Civic desať generácií 5.Platné rok: 2016-2018 6.Spôsob inštalácie: vložiť (späť prichádza s 3M lepidlo. Teplota je nižšia ako 15 stupňov musia vložiť po zahriatí!)

Poznámky K Inštalácii:

1. Čistenie povrchu. Vložiť: povrch musí byť vedené úplne čisté a suché, všeobecné čistenie je možné používať bez tkaniny mimo handričkou 50% alkoholu, isopropyl alkohol, acetón alebo toluén riešenie drhnúť, s rozpúšťadlom, čistý povrch, na ktorý sa dôkladne používané rozpúšťadlá Môžu byť vložený.

2. Produkt vložiť produkt musí byť umiestnený na požadované miesto inštalácie pred pasta je upravené, určiť umiestnenie inštalácie produktu, potom odstráňte červené film, ktorý chcete vložiť. Operácie by sa mali vyhnúť kontaktu medzi prstom a plastovým povrchom, po výrobok je prilepené Pomocou tlaku na zabezpečenie úplného kontaktu a zvlhčovanie plastového povrchu.

3. Výrobku a jeho časti musia byť v kontakte s vodou a veľké prachu do 24 hodín, s cieľom dosiahnuť čo najlepšiu priľnavosť. Všimnite si Prosím, zvoľte slnečné inštalácie sa uistite, že ste dôkladne vyčistite vložiť miesto s čistiacim pred inštaláciou, a stlačte oddiel čas. Nie umyť vaše auto v lehote 2 pracovných dní. Ak je chladnejšie, použite sušič vlasov na pečieme mierne, aby ďasná mäkké a lepkavé .

Balenie obsahuje:

3ks/set

Štítky: financovanie honda civic, ep3 honda civic volant, 750 four, honda jazz koliesko, honda accord linkovej, honda civic, helon, auto riadiť koleso kryt, občianske koliesko, civic hatchback 2020 pantip.

Položka Dĺžka 0cm
Použiteľné Modely
Položka Výška 0inch
Veľkosť 0
Názov Modelu QM190861
Platné rok
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál ABS pokovovanie
Druh Materiálu faux kožené
Špeciálne Funkcie Interiéru vozidla
Množstvo 3KS
Položka Šírka 1.2inch
farba červená
Položka Druh Volanty & Volantu, Rozbočovače
Externé Testovanie Certifikácia CCC
Položka Hmotnosť 150g
Položka Priemer 0cm

Napíšte svoju recenziu!

3 x Červená ABS Vnútorné Volant Rám, Kryt Výbava Pre Honda Civic 10. 2016-2018 Dekorácie Rám Riadenia Interiérové Doplnky

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty