Externý HDD Enclosure 2 Bay 2,5 palca 5Gbps USB 3.0/ Typ C Raid 4 Režimy pre Windows, Mac, Linux 20TB SATA Pevný Disk Array Box

Novinka

€18.74

2 Bay 2.5" Hdd Enclosure 5Gbps USB 3.0 / Typ C SATA Raid Kryt pre 12,5 mm 20TB Windows, Mac, Linux Externý Pevný Disk Array

Funkcia:

Hliníkové zliatiny bývanie, vnútorné držiak dizajn, Zvýšený prietok vzduchu otvory pre jednoduché chladenie

RAID 4 prepínania režimov: PM režime SPAN režim, RAIDO režim, RAID1 režime.

Kompatibilné s viacerými systémami Windows,MAC,Linux

Maximálna podpora pre 20T mass storage,jeden disk maximálne 10 TON

Dual pevný disk array,skrutky fix pevný disk, vyhnúť sa rôzne skryté nebezpečenstvo,2.5 Palcový serial hard drive univerzálny

*PM režim: kmeňové nezávislé režime. Dva disky sú v normálnom a nezávislých štátov, ktorý môže byť písaný a čítať samostatne. Schopnosti, ktoré môžu byť použité je kapacít pre dva pevné disky. Ak jeden disk je poškodený, ostatné nie je dotknutá.

* SPAN režimu: kombinovaný režim je spojiť dva pevné disky do jedného veľkého pevného disku. Skutočnou kapacitou, ktoré môžu byť použité je súčet kapacít dva pevné disky. Keď jeden z pevných diskov je poškodený, údaje nie je možné obnoviť.

* RAID O režim: V tomto režime pevného disku, má vysoký výkon a vysoká rýchlosť. Uložené dáta je rozdelená do dvoch častí, ktoré sú uložené na dvoch pevných diskov a zobrazí sa ako jeden pevný disk. V tomto čase, teoretické skladovanie rýchlosť je dvakrát jeden pevný disk. Skutočná kapacita sa rovná dvojnásobku kapacita menšie pevného disku. Ak jeden pevný disk zlyhá, údaje za celý RAID budú neopraviteľné.

* RAID 1 režim: V tomto režime, dva pevné disky sú zrkadlom obrazy navzájom s dobrou zabezpečenia výkonu. Je to zobrazené ako pevný disk. Ak pevný disk je poškodený, vymeňte ho s zbrusu nový pevný disk (väčší alebo rovnaký ako uvedená do pôvodného pevného disku, kapacitu disku) na nahradenie pôvodného pevného disku. Obnoviteľné údaje naďalej používa, skutočná kapacita sa rovná kapacite menšie pevného disku, a na skladovanie rýchlosť je rovnaká ako jeden pevný disk.

Špecifikácia:

Značka: XT-XINTE

Farba: Strieborná

Materiál: Hliníková zliatina

Veľkosť: 197*125*80mm

Hmotnosť: cca 200g

Rozhranie: Typ C/Micro-B

Podporuje Pevný Disk Kapacita: 20TB

Rýchlosť prenosu: 5Gbps

Podpora pevný disk: 2,5 palcový sata pevný disk

Podpora pevného disku, hrúbka: do 12,5 mm

Podporované systémy: windows, MAC, Linux.

Špeciálne funkcie: Dual Bay pevného disku, RAID funkcie pole pole

Obsah Balenia:

1 x Dual Bay 2.5" pevný disk, box

1 x údaj

1 x napájací kábel

1 x návod na použitie

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Štítky: počítač pevného disku, sata raid nas, pevný disk rack, 5.25 card reader, 4 bay hdd, hdd rack, orico ssd, hliníkový rámček krytu, hdd šachty typ c, raid 1 nastavenie.

Názov Značky XT-XINTE
Package Áno
Externé Rozhranie USB
Produkty Stav Skladom
Pôvod CN(Pôvodu)
Podporuje Pevný Disk, Kapacita 20TB
Vnútorné Rozhranie SATA
Prípad Materiál Hliník
Veľkosť 2.5"
Číslo Modelu F36022/F36023

Napíšte svoju recenziu!

Externý HDD Enclosure 2 Bay 2,5 palca 5Gbps USB 3.0/ Typ C Raid 4 Režimy pre Windows, Mac, Linux 20TB SATA Pevný Disk Array Box

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty