PÔVODNÝ Pre LG Google Nexus 4 E960 Dotykový LCD Displej Digitalizátorom. Montáž Pre LG Nexus4 Displej s Rámom Nahradenie E960 Mako

Novinka

€20.32

Pripomienka:

1. Pred uskutočnením akejkoľvek inštalácie, prosím uistite sa, že test na produkt a udržať "SS" certifikačný štítok na poskytnutie záručného servisu.

2. Zaručujeme, poskytovať video otvorení obalu do 48 hodín od prijatia akékoľvek poškodenie spôsobené prepravou nehody.

3. Aby nedošlo k oneskoreniu dodávok času, prosím vyplňte prijímanie informácií adresu správne, a venovať pozornosť našich informácií do 3 dní na uľahčenie komunikácie.

4. Odľahlých oblastiach môže mať za následok dodatočné náklady (náklady na prepravu / import povinnosti / daní / iné poplatky), ale nie sú zahrnuté v cene produktu.

5. Objednať produkt, poskytneme bezplatnú opravu, nástroje a lepidla, ľahko rozobrať a nainštalovať obrazovku, ale nemali by sa otvoriť spor, keď zabudol dať darčeky.

6. Sme čestní predajcov. Prosím, nie jedno, či existujú aj iné kupujúcich, ktorí nie sú ochotní prísť. Budeme sa snažiť vyriešiť všetky problémy z zákazníkom a priateľom, a nakoniec, aby ste 100% spokojní.

7. Ak máte akékoľvek otázky, prosím zanechať komentár a otvorený spor, ihneď nás prosím kontaktujte, sme nebude poskytovať služby v rámci 24 hodín. Ak produkt je dobrý, dúfam, že si môžete nechať pozitívnu spätnú väzbu z 5 hviezdičiek, ďakujem.

4.7"PÔVODNÝ Pre LG Google Nexus 4 E960 Dotykový LCD Displej Digitalizátorom. Montáž Pre LG Nexus 4 Displej s Rámom Nahradenie E960 Mako

Štítky: displej nexus 5, nexus 3 obrazovke, google pixel lcd 3, lg nexus 4 späť, displej lg, google pixelov obrazovky pracovných, mako mankanshoku, g6 lg, lcd motorola nexus 6, lg nexus 4 e960.

Balenie Zapečatené Taška+Bublina Taška+Bezpečnostná Výplň+Pena Box
Dodacia Lehota Do 1-3 Dní
Záruka 6 Mesiacov(Non-Ľudské Poškodenia)
Rozlíšenie Displeja 768*1280
Položka Stav Nové
Pôvod CN(Pôvodu)
Farba produktu čierna,biela
QC Test 3-Krát Befone Zásielky
LCD Auta Áno
Veľkosť Obrazovky 4.7" palec
Typ Dotykového Displeja Kapacitný Displej
Číslo Modelu Nexus4 E960 /E960 Mako
Certifikácia ŽIADNE
Názov Značky pobrežie
Materiál IPS
Kompatibilný Model E960
Kompatibilné Značky LG
veľkoobchodné ceny Proaktívne Kontaktovať nás (Viac ako 10Pcs)
Druh LCD displej a Dotyková Obrazovka Digitalizátorom.

Napíšte svoju recenziu!

PÔVODNÝ Pre LG Google Nexus 4 E960 Dotykový LCD Displej Digitalizátorom. Montáž Pre LG Nexus4 Displej s Rámom Nahradenie E960 Mako

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty