A5 Business Travel Pevného Copybook Notebook Multicolor PU Špirála Plánovač poznámkový blok, Multifunkčné Denník, Kancelárske potreby

Novinka

€17.22

Názov: Služobná Špirála Notebook

Materiál: PU, povrchový materiál vyzerá ako Basketbal materiál

Veľkosť: kryt 160mm x 230mm (6.3 palcový x 9.06-palcový)

Váha: cca klesá: 0,58 kg

Package: papierové krabici

Funkcie: 1. Notebook kryt je vyrobený z vybraných PU, ktorý vyzerá ako basketbal povrchu, pevný copybook, môžete použiť na dlhú dobu. Najdôležitejšia vec je jeho vody-dôkaz.

2. 8 farbami, spoznať svoje rôzne farby potreby.

3. Keď je otvorené, jeho 50cm, notebook je veľkosti A5. Na náplň je špirála, keď použite up, môžete ich nahradiť novými za to.

4. Tam sú bill karty peniaze prípadoch, držiak na pero a PVC taška. Môžete zbierať veľa vecí v ňom a ľahko sa prenáša preč.

5. Ak objednávka viac ako 5 ks, vaše logo môže byť vytlačené na. Prosím, kontaktujte nás prvý!

Notebook má vysoký spätnú väzbu od našich zákazníkov, nižšie sú pre váš odkaz.

O preprave:

1. Tovar bude odoslaný v rámci 1-7 pracovníka dní po prijímať platby.

2. Skontrolujte prosím vašu adresu po vašej platby, budeme poslať ju ako vašu objednávku adresu.

3. Zašleme tovar sa náhodným zásielky spôsobom, najviac spôsobov, ako sa www.ferencziubytovanie.sk Poštovné, Čína Poštou, e-Paket, Rusko Vzduchu, Yan-wen, DHL, Aramex a pod. Ak chcete osobitné zásielky spôsobom, oznámte nám v čase.

4. Za normálnych okolností trvá 7-60 dní (Brazília 90days) pracovných dní pre príchod. Niekedy by byť dlhšie, pretože zlé počasie, prosím, trpezlivo čakať, keď nechcete prijímať položky na čas. Ak nechcete prijímať položky , kontaktujte nás prosím v prvom rade, a potom vám pomôže sledovať.

Asi Farba:

Pretože svetlo lampy, displej farebné odchýlky, osobné chápanie rôznych farieb, objekt môže existovať nejaké farebné fotografie, s týmto problémom nepatrí do komodít kvality problém, konečné farby s samotného tovaru, ktorý sa má prednosť.

Návrat politiky:

Iba vadný výrobok bude ponúknutá exchange. Ak sa potrebujete vrátiť, kontaktujte nás prosím v prvom rade .

Ak tam je nejaký problém s tovarom,prosím, pripojte sa k nám do vás umiestnil na vrátenie peňazí v systéme, budeme poskytovať spokojní služby spôsob, ako na to .

Spätná väzba:

1. Ak máte akékoľvek otázky, komodity, ktoré ste obdržali, prosím, kontaktujte nás v čase a budeme sa snažiť v našich silách, aby riešili problémy a aby ste spokojný.

2. Prosím, dajte nám pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní, ktoré je pre nás veľmi dôležité.

Vďaka za tvoj čas! Vitajte navštívte znova!

Štítky: kovové špirály poznámkový blok, a6 kraft papier, sestra pečiatka, notebok, prázdne krytu notebooku, poznámkový blok, a5 notebook, denník notebook vestník, agenda, plánovač.

Druh Denník
Vnútorné Stránky 80 Listov
Použitie Business Travel
Kryt Tvrdosť Pevný Copybook
Kryt Materiál PU
Číslo Modelu padfolios
Názov Značky Aikeen
Strane Záväzné Režim Špirála
So Zámkom No
Štýl Firmu

Napíšte svoju recenziu!

A5 Business Travel Pevného Copybook Notebook Multicolor PU Špirála Plánovač poznámkový blok, Multifunkčné Denník, Kancelárske potreby

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty