2 ks dojčenská Fľaša Hubica Kefa Otáčanie 360 Fľaša Kefa Kremíka Dieťa Cumlík Čistenie Pohár Umývacie Kefy na Umývanie Dieťa Bo

Novinka

€4.11

Popis

Tieto kefy sú vyrobené zo silikónu, ktorý je ideálny pre čistenie poháre a detských fliaš. Sú veľmi mäkké a nemá žiadne poškodenie povrchu poháre. Môžu byť použité na čistenie spodnej časti košíčkov v dôsledku jeho dlhá rukoväť, pohodlie a dobré používať. Silikón nebráni absorbovať vodu a to môže byť rýchlo vysušiť. To môže byť použitý semi-trvalo v porovnaní s huba jediný, ktorý sa spotrebuje rýchlo.

Funkcie

- Farba: Rôzne Farby,

- Materiál: PP a silikónové

- Veľkosť: 31 x 7 x 5 cm/ 12.2 x 2.7 x 1.9 cm.

- Tieto kefy sú vyrobené zo silikónu, v ktorom kŕmenie fľašou kefa je otočná kefa a môžu byť použité na čistenie spodnej časti košíčkov v dôsledku jeho dlhá rukoväť, pohodlie a dobré používať.

- Tieto silikónové fľaša brush cleaner kefa odpudzuje nepríjemný zápach, škvrny, na rozdiel od hubky a nylónové štetce prevencia škaredé škvrny build-up, ktoré je oveľa zdravšie pre vašu rodinu. Už nebudete starať o Páchnuce hubky štetiny.

- Mäkké, flexibilné silikónové štetiny našich fľaša na vodu čistenie kefkou sú ťažké na gunk, ešte dostatočne jemný, aby opustiť svoje obľúbené váza, sklenené fľaša na vodu, džbán, mixér a sklenený tovar čistý a poškriabaniu-zadarmo.

- Silikónová fľaša na čistiaci štetec je určený na dosiahnutie dole do každého rohu fľaše, aby sa správne čistiť ich odstránenie zvyškov. Použiť silikónový štetec, aby sa vaše dieťa fľaše, športové fľaše, infusers, thermoses hygienické čistenie.

- Silikón nebráni absorbovať vodu a to môže byť rýchlo vysušiť. To môže byť použitý semi-trvalo v porovnaní s huba jediný, ktorý sa spotrebuje rýchlo.

1 x Cumlík Štetec, 1 x Fľaša na Kŕmenie Kefa

Štítky: dieťa tetovanie huba, dieťa bradavky huba, m3 podložka, kefa na bradavky, detská fľaša na umývanie, nylon podložka, kefa dlhé, baby bottle brush cleaner, kefa banky, fľaša kefa kremíka.

Materiál 1

Napíšte svoju recenziu!

2 ks dojčenská Fľaša Hubica Kefa Otáčanie 360 Fľaša Kefa Kremíka Dieťa Cumlík Čistenie Pohár Umývacie Kefy na Umývanie Dieťa Bo

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty