4 KS/Veľa Dahua PFB203W Držiak pre Dahua SD22204T-GN SD22404T-GN IPC-HDBW4831E-MARS IPC-HDW5831R-ZE IPC-HDW5231R-ZE

Novinka

€39.63

Funkcie > Použitie: Nepremokavé Stenu > Materiál: Hliníková > Funkcia: Vhodné na Vonkajšie a Vnútorné montáž na stenu > Rozmer: 160mmx 122mm x 76 mm > Hodí pre Fotoaparát: IPC-HDBW4433R-AKO; DH-SD22204T-GN; IPC-HDW5231R-ZE, IPC-HDW5831R-ZE; IPC-HDBW5831R-ZE Špecifikácia Model PFB203W Všeobecný Materiál Hliník Rozmer (L x W x H) 160mmx 122mm x 76 mm Prevádzková Teplota -40ºC~60 ºC Vlhkosť 0~90% RH nosné 1,0 Kg Hmotnosť 0,50 Kg Farba Biela Platné Model pozrite si časť "Výber Príslušenstva"

Dodacie Údaje odporúčame rýchle kuriérske služby, ako FedEx, DHL a UPS, ako väčšina zákazníkov vybrať. Avšak, najviac spoľahlivé a cenovo dostupný spôsob prepravy závisí na vašu adresu. My len loď na potvrdenej objednávky adresu. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu a mali by byť správne! Dovozné clá, poplatky nie sú zahrnuté v cene alebo jeho prepravné náklady, takže by mali byť hradené zákazníkom. Prosím, považujte toto ako súčasť obstarávacích nákladov. Budeme neberie žiadnu zodpovednosť za akékoľvek cla alebo colné odbavenie odkladu. Prosím, informujte sa u svojho krajiny je vlastný úrad určiť, čo a koľko dodatočné náklady, bude pred kúpou. Nechceme, aby náš zákazník, ak máte nejaké neočakávané poplatky. V predvolenom nastavení, by sme vyhlásiť primeranej nižšiu hodnotu pre vás. Prosím, láskavo na vedomie, že je jeho zodpovednosťou za colné odbavenie, keď balíky dorazí vo vašej krajine ciel. Akékoľvek oneskorenie alebo neznalosť colné odbavenie zásielok je zakázané. Ak nemáte jasné, colné na dlhú dobu, balíkov vám bude zaslaný späť k nám alebo zrušené colné, potom je vašou povinnosťou platiť pre zásielky náklady, ktoré zaplatili sme za balík na vašej krajine.

Platby prijímame paypal, visa, mastercard, (kontaktujte nás, o iné formy platby, alebo ak máte problémy s pokladni). Odporúčame medzinárodnej kupujúci oboznámiť sa s ich krajinách povinnosti poplatky. To je kupujúci zodpovednosť platiť žiadne poplatky účtované colný v ich krajine. Vzhľadom na právne účely, nemôžeme vyhlásiť položky ako "darček" na nižšie poplatky. Ďakujem.

Záruka

1 ROK Záruka za Chybné Položky, Okrem položky poškodený alebo nesprávne po prijatí. Príslušenstvo mať 3-mesačná záruka. Sme len sudca produkty poškodený, a to tak jeho funkcie a výkon. Od doručenia, Chybné Položky sa MUSIA vykazovať do 7 dní a Vrátil sa do 20 dní so všetkým príslušenstvom, ideálny produkt vzhľad a pôvodnom balení. Počas tejto doby, zákazník je kvalifikovaný na vrátenie peňazí alebo výmenu bez akéhokoľvek poplatku. Ak položka je kupujúci má viac ako 7 dní, je považovaný za používaný a zákazník nie je kvalifikovaný na výmenu alebo vrátenie peňazí. Poskytujeme bezplatný servis pre Chybné Položky počas záručnej doby. Prepravných nákladov je spoločná pre obe predávajúci a kupujúci v prvých 4 mesiac na záručné a znášať kupujúci úplne po. Budeme platiť za opravu, servisný poplatok a nemajú zaplatiť poštovné náklady pre všetky položky, ktoré sú poškodené alebo nesprávne po prijatí.

100% Spokojnosť Zákazníka Sme veľmi vďační pre našich zákazníkov, ktorí si nás a naše produkty. Sme sú zamerané na poskytovanie 100% Spokojnosť Zákazníka s pozitívnym postojom, rýchle reakcie a pacient služby. Snažíme byť účinné problém riešiteľ. Preto sa, prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo problémy, ktoré s našim výrobkom. Prosím, dajte nám príležitosť na ich odstránenie pred odchodom žiadne negatívne pripomienky alebo otvoriť akýkoľvek spor.

Ďakujem moc za nákupy u nás. Boli by sme veľmi ocenil, ak by ste mohli nechať pozitívnu spätnú väzbu pre nás. A ja vám poskytnú aj 5 hviezdičkové hodnotenie, s pekný komentár. Ďakujem za nákupy s nami znova.

Štítky: spojovacia skrinka pre kameru, držiak kamery, fotoaparát dahua ip ptz, vth1550ch, dahua video dvere telefón, držiak hikvision, pfb203w držiak, Dahua Imou, PFB203W, dahua nvr doska.

Materiál
Číslo Modelu PFB203W
Názov Značky Dahua
Štýl Nepremokavé Stenu

Napíšte svoju recenziu!

4 KS/Veľa Dahua PFB203W Držiak pre Dahua SD22204T-GN SD22404T-GN IPC-HDBW4831E-MARS IPC-HDW5831R-ZE IPC-HDW5231R-ZE

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty