2020 600W Domov Veterných Turbín veterný Mlyn vhodné Pre Pouličné Lampy Monitorovanie Loď Voľný Vietor Radič 5 Rokov Záruka

Novinka

€180.42

2020 600W Domov Veterných Turbín veterný Mlyn vhodné Pre Pouličné Lampy Monitorovanie Loď Voľný Vietor Radič 5 Rokov Záruka

Balenie Zoznam:

1.5 ks lamiel ,1 sada generátor a 1 sada skrutky a matice. 2.hlavný hriadeľ 1 kus a ramien 3. regulátor 1 kus.

Montáž flowsheet veternej turbíny:

Na grid systém diagram

VÝHODY GRID-VIAZANÉ SYSTÉMY 1. ULOŽIŤ VIAC PEŇAZÍ S NET METERING Mriežky-spojenie vám umožní ušetriť viac peňazí s vetrom generátor prostredníctvom lepšej efektívnosti ceny, net metering, plus nižšie zariadení a náklady na inštaláciu: ).Batérie a iné samostatné zariadenia, sú potrebné pre plne funkčné off-grid vietor systém a pridať aj nákladov na údržbu. Grid-viazané veterné systémy sú preto vo všeobecnosti lacnejšie a jednoduchšie na inštaláciu. ).Vaše veterných turbín sa často generujú viac elektriny, než to, čo ste schopný náročné. S net metering, majiteľov domov, môžete dať tento prebytok elektriny na pomôcku mriežky namiesto ukladanie to sami s batériami. ).Net metering (alebo výkupných cien systémov v niektorých krajinách) hrajú dôležitú úlohu v tom, ako sila vetra je incentivized. Bez toho,obytné veterné systémy by bolo oveľa menej uskutočniteľné z finančného hľadiska. ).Mnoho spoločnostiam sú viazané na nákup elektriny od majiteľov domov v rovnakej miere, ako sa to predať sami. 2. ROZVODNÚ SIEŤ JE VIRTUÁLNY BATÉRIE ).Elektrina má byť vynaložené v reálnom čase. Avšak, to môže byť dočasne uložené ako iné formy energie (napr. chemická energia v batériách). Skladovanie energie obvykle prichádza s značné straty. ).Elektrické napájanie sieť je v mnohých ohľadoch aj batériu, bez potreby údržby alebo výmeny, a s oveľa lepšou účinnosťou ceny. Inými slovami, viac elektrickej energie (a viac peňazí), ide do odpadu s konvenčnými systémami batériou. ).Podľa údajov EIA[1], národnej, ročné prenos elektriny a distribučné straty v priemere o 7% elektrickej energie, ktorá sa vysiela v Spojených Štátoch. Olovené batérie, ktoré sú bežne používané s solárne panely, sú len 80-90% na efektívne ukladanie energie, a ich výkon znižuje s časom. ).Ďalšie pôžitky, že grid-viazané zahŕňať prístup k záložného zdroja od siete grid (v prípade, že váš solárny systém zastaviť generovanie elektrickej energie pre jedného dôvodu alebo iný). Zároveň vám pomôcť zmierniť utility spoločnosti špičkové zaťaženie. Ako výsledok, účinnosť našich elektrického systému ako celku ide hore.

Off grid systém diagram

VÝHODY OFF-GRID SOLÁRNE SYSTÉMY 1. NIE JE PRÍSTUP K UTILITY MRIEŽKY Off-grid solárne systémy môžu byť lacnejšie ako predĺženie elektrického vedenia, v niektorých odľahlých oblastiach. Zvážte vypnutie-ale ty si opáš bedrá, ak ste viac ako 100 metrov od siete. Náklady režijné prenosovej linky sa pohybujú od $174,000 na míľu (pre vidiecke stavby) na $11,000,000 na míľu (mestskej výstavby). 2. STAŤ SA ENERGETICKY SEBESTAČNÝ Žijú mimo mriežku a je self-dostatočný sa cíti dobre. Pre niektorých ľudí, tento pocit sa oplatí viac ako úsporu peňazí. Energetická sebestačnosť je tiež forma zabezpečenia. Výpadky prúdu na pomôcku mriežky nemajú vplyv na off-grid vietor systémov. Na druhej strane, batérie môžete uchovávať iba určité množstvo energie, a počas zamračených krát, je pripojený na sieť, je v skutočnosti tam, kde je bezpečnosť. Mali by ste nainštalovať záložný generátor byť pripravení na takéto situácie.

Vážení zákazníci:

Vaše pozitívne komentáre je hnacou silou pre naše neustále zlepšovanie. Sme rešpekt a dôvera každého zákazníka poskytnúť vám kvalifikované produkty a služby. Ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, dajte nám päť-hviezdičkový pozitívnu spätnú väzbu. Ak máte akékoľvek otázky/problémy po obdržaní tovaru, kontaktujte nás prosím Ali správu, akonáhle je to možné, a budeme sa snažiť vyriešiť to pre vás pozitívne naraz, až kým nebudete spokojní. Pričom negatívna spätná väzba bude nielen vyriešiť všetky problémy! Ďakujeme za vašu podporu!

1. Výrobok záručná lehota je do 1 roka po nákupe. (Škody spôsobené demontáž, manuálna škody, atď. je na ktoré sa nevzťahuje záruka). 2. V prípade, ak kupujúci zistí, že tam je naozaj problém s produktom do siedmich dní po obdržaní tovaru, kupujúci nemohol uplatniť, aby predávajúci vrátiť na kontrolu. Ak výrobok je skutočne poškodený, budeme ju vymeniť za novú. Ak nie je vhodné nahrádzať A my vám vrátime. Doprava, manipulácia a poistenie poplatky sú nevratné. Ak sa zistí, že nie je problém s výrobku, vám bude produkt vrátený kupujúcemu na náklady kupujúceho. 3.Prosím, kontaktujte nás na žiadosť o vrátenie povolenia. Vaše meno, aukcie, číslo a dôvod pre vrátenie by mali byť zahrnuté v e-maile. 4. Po prevzatí tovaru, pls odstrániť pásku okolo krabice pri vybaľovaní, bez násilného poškodenia, aby sa zabránilo prípadnému poškodeniu tovaru. Odporúča sa, aby na vonkajšom obale najmenej 15 dní po obdržaní tovaru. Keď sa vrátenia tovaru, uistite sa prosím, neporušenosť originálneho obalu a tovaru. Ak existuje akýkoľvek dôvod, ktorý ovplyvňuje sekundárny predaj tovaru, vrátenie a výmena nemôžu byť akceptované. Všetky náklady na vrátenie dane a hradí kupujúci. 5. Pri prevzatí tovaru, ak zistíte, že vonkajší obal je poškodený, mali by ste okamžite kontaktovať miestne kuriérom na reklamáciu a nárok, a zároveň nasnímajte fotografiu alebo video ako dôkaz a informovať predávajúceho. Ak kupujúci zlyhá, postupujte podľa vyššie uvedených operácií , potom ak je tovar poškodený, alebo stratený z dôvodu kuriér dôvodov, kupujúci je povinný prevziať zodpovednosť.

Štítky: držiak monitora, sr2ez, sila vetra, dynamo generátor led, čítanie monitor, w veterný mlyn, offgrid veterných turbín auta, controler veterných turbín, vietor vody generátor, solárny generátor pure.

Montáž Base Bez Montážnej Základne
Druh Veterné Elektrárne Generátor
Fáza AC tri fázy
Pôvod CN(Pôvodu)
Spustenie rýchlosť vetra 1.9 m/s
Materiál Čepele Nylon klamár
miesto pôvodu Jiangsu, Čína (Pevninská Časť))
Čepele Číslo 5
Číslo Modelu SS-600
Hriadeľ Materiál Žehlička

Napíšte svoju recenziu!

2020 600W Domov Veterných Turbín veterný Mlyn vhodné Pre Pouličné Lampy Monitorovanie Loď Voľný Vietor Radič 5 Rokov Záruka

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty