Vysoko presné CNC-číry Polykarbonát Xtreme Mini v kolesa Komponent pre V-slot lineárne železničnej,C-Beam Železničnej,3D tlačiarne diely

Novinka

€9.14

Xtreme Mini v kolesa Zložka

Tieto Mini V, xtreme Kolesá súpravy sú vyrobené z veľmi pevného polykarbonátu (jednoznačne) materiál, vzhľadom na svoje silné povahy, bude odolať tlaku a opotrebovaniu a naopak, viesť k celkovo lepšie presnosť a silu.

Mini V, xtreme Kolesá súpravy sú určené na používanie ako ťažká alternatívu k Delrin Kolesá v aplikáciách, ako sú CNC Smerovače/Mlyny, kde je sila a hmotnosť sú zavedené do systému. Takže, zatiaľ čo Delrin Mini V Kolies súpravy práce skvelé pre väčšinu svetla, načítať aplikácie, Mini v, xtreme Kolesá súpravy môžu byť použité pre stavia, kde ťažší náklad, sú povinné a menej kompresie v delrin je požadované.

Ten ks vrátane:

1xMini V xtreme Kolesá

2xMini Ložiská

2x5mm Mini podložky

1xNylon poistnú Maticu

Platby

Akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

Platba musí byť uskutočnená do 3 dní od objednávky.

Ak nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova .

Zásielky

Prosím, napísať sa MUSÍ ZHODOVAŤ Doprava, aby adresy.

Tovar vám bude dodaný do 1-3 pracovných dní v normálnom čase.

Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia(Brazília 60-100days), prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď.

Colné Daň

Dovozné clá, dane a poplatok nie je zahrnutý v cene produktu alebo náklady na dopravu. Tieto poplatky kupujúceho zodpovednosti.

Spätná väzba

Budeme s vami spolupracovať, aby, až kým nebudete spokojní. úprimne dúfam, že si môžete nechať nám Pozitívnu spätnú Väzbu A 5 Hviezd , z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní so svojím nákupom, kontaktujte nás prostredníctvom (Moje Správy) alebo (Požiadať Predávajúceho Otázky), Obchodný manažér, pred odchodom neutrálne alebo negatívne spätné väzby. Budeme sa snažiť vyriešiť akýkoľvek problém a uspokojiť vaše potreby.

Štítky: tronxy x5sa upgrade kit, cr10, vslot kolesá polykarbonátu, blurolls prusa mk3, c lúč lineárne železničnej, lmk10luu, hliníkové lúč, hliník-cnc lúč, cnc workbee, vzdať sa lineárne železničnej.

Názov Značky YUYONG PRIEMYSEL
Druh Xtreme Mini v kolesa Zložka
Veľkosť 15.24*8.8mm
Dokončovacie Jasné
Aplikácia V groove slot
Položka Druh Kolesa Kit/Kolies
Je Prispôsobené Áno
Materiál Polykarbonát
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu YY-V-391

Napíšte svoju recenziu!

Vysoko presné CNC-číry Polykarbonát Xtreme Mini v kolesa Komponent pre V-slot lineárne železničnej,C-Beam Železničnej,3D tlačiarne diely

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty