Kúpeľ Obliečky na Vankúše Vaňou Vankúš Tvar U Mäkké Nepremokavé opierky hlavy Vaňa Vankúš Pre Podporu Krku Kúpeľňových Doplnkov

Novinka

€11.08

Odrážky:

1、Vysokej Kvality: vankúš alebo vankúš je vodotesný, bez zápachu, tepla a chladu odolná, a to môže byť použitý v horúcej vane a kúpeľov.

2、Jednoduché Použitie: vankúš je ľahko odstraňuje okraji krok, a to môže byť stanovená na prednej strane vaňou. Špeciálne ohýbacie na zadnej strane vankúš umožňuje byť stanovená pevne na mieste a sú vhodné pre rôzne vane.

3、Vedeckého Návrhu: vankúš sa prispôsobí tvaru hlavy a krku, a to má srdce dizajn zodpovedá tvar tela ako funkciu, a to poskytuje lepšiu podporu hlavy, krku a ramien oblastiach.

4、Premium Materiál: vankúš je trvalé a vystupoval do mäkkej polyuretánovej peny poskytujú silnú podporu pre vás.

5、Praktické Použitie: vankúš je vybavený radou praktických návrhov, ktoré budú použité v pohodlnej vani.

Špecifikácie:

Názov: Kúpeľňa Vankúš

Veľkosť: cca 26 x 21 x 13 cm/10.24 x 8.27 x 5.12

Balenie Zoznam:

1*Vaňa Vankúš

Štítky: flamingo vankúš kúpeľňa, monitor na opierku hlavy dizajnér, vaňa vankúš, Vankúš, cc farba corrector korektor, Auto opierky hlavy, nafukovacie vaňa vankúš, novorodenca vaňou vankúš, vaňa bomba spa, kúpeľňa vankúš.

Názov kúpeľňa vankúš
v Obchode Áno
Veľkosť about 26 x 21 x 13 cm/10.24 x 8.27 x 5.12 in
Číslo Modelu Vankúš
Drop shipping Podpora
Funkcia Vysoká Kvalita

Napíšte svoju recenziu!

Kúpeľ Obliečky na Vankúše Vaňou Vankúš Tvar U Mäkké Nepremokavé opierky hlavy Vaňa Vankúš Pre Podporu Krku Kúpeľňových Doplnkov

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty