67 Palcový 170cm Ľahké Nafukovacie Boxovacie Vrece PVC Veľké Poháre Box Kope Piesku Taška Školenie cieľom Telocvični Pre Deti Dospelých

Novinka

€10.29

Odrážky:

1、Ideálny pre Boxing: Ideálne pre robím taekwondo školenia. Pohodlné boxovacie vrece pomôže vášmu dieťaťu rozvíjať návyk milujúci šport.

2、Ľahký a Odolný: Tento boxovacie vrece je vyrobené z odolného PVC štruktúru, ktorá je nepriepustných. Dizajn nie je len robí to viac kompaktný, ale aj odrazila hladko, keď dierovanie. Tento boxovacie vrece vám pomôže relaxovať a zmierniť bolesť spôsobená dlhé hodiny práce. Vhodný pre vnútorné a vonkajšie hry. Sme nielen zvýšenie hrúbky materiálu, ale tiež vyžadujú továreň na nafúknuť a skúšky každého produktu na zníženie úniku vzduchu mieru, tak, že môžete mať lepší produkt skúsenosti.

3、Správnu Veľkosť: Táto 67 palcový boxovacie vrece je vhodné pre deti nad 5 rokov. Taška je bezpečné a jednoduché použitie pre deti. To môže byť použitý ako začiatočník boxovacie vrece alebo karate praxi taška.

4、Jednoduché Inflácie: Prvý, pridať vodu alebo piesok do základne podľa potreby (odporúča vstrekovanie objem je väčší ako 15 L), a potom nafúknuť horný s úst alebo čerpadla (nie je vrátane čerpadla). Keď nie je v prevádzke, môže byť defláciu a zložené na skladovanie.

5、Kvalitné Boxovacie Vrece: Všetky naše boxovacie vrecia boli bezpečne testované pred zásielky.

Popis:

Ideálny pre box.

Tento boxovacie vrece umožňuje spustenie ľubovoľného typu boxu, aj aerobik. Môžete robiť všetko, čo: jabs, háčiky, uppercuts, kopy. Tento boxovacie vrece je tiež veľmi vhodný pre tých, ktorí jednoducho chcú relaxovať a cvičiť. Nafukovacie pieskom sú dobré cvičenia a výcvikové nástroje pre deti a dospelých. A to je dostatočne odolné pre dierovanie a kope. Oprava pad je zahrnuté, takže taška pre ľahkú údržbu.

Špecifikácie:

Veľkosť: cca 170cm/66.93 v

Váha: cca 850g

Balenie Zoznam:

Nafukovacie Boxovacie Vrece*1

Štítky: aqua boxovacie vrece recenziu, boj kolónka, tašku punč, logo obuvi, muž box cieľ, kick pad, nike power bag, strieľať cieľ, crossfit vrecia, zdvihák boxovacie vrece.

Číslo Modelu boxerské vrece
Typ 1 Detské vertikálne box na hračky
Druh nafukovacie vrecia
Vek Iné
Hmotnosť about 850g
Názov boxerské vrece
Pôvod CN(Pôvodu)

Napíšte svoju recenziu!

67 Palcový 170cm Ľahké Nafukovacie Boxovacie Vrece PVC Veľké Poháre Box Kope Piesku Taška Školenie cieľom Telocvični Pre Deti Dospelých

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty