380ML Horský Bicykel Pneumatiky Tmel Tmel na Ochranu Punkcia Tmel Fatbike Fixie Bicykli Pneumatiky, Bicyklové Pneumatiky Fixie Bicykli

Novinka

€9.87

Položka Podrobnosti

Odrážky:

1,Pneumatiky trubice opravy schopnosť: účinne zvýšiť vzduchotesnosť z duše, a majú špeciálne opravy schopnosť duše.

2,Anti-korózne schopnosť: Efektívne riadenie kyslosť a zásaditosť, udržiavajú hodnotu PH konštantný vzduchotesnosť lepšie, a nebude spôsobovať koróziu ocele hliníkový krúžok krúžok.

3,Anti-punkcia schopnosť: výrobok obsahuje nevýbušnom komponenty, ktoré môžu účinne pomôcť pneumatiky úniku tepla a znížiť šance pneumatiky praskla viac ako 80%.

4,nepriľnavé schopnosť: Po zaschnutí duše a vonkajšej trubice, ráfik a pneumatika nedodržiavali, a pneumatika sa dá ľahko rozobrať.

5,Opakované pneumatiky oprava schopnosť: jeden-čas vstrekovania podľa odporúča plniace množstvo, môžete opakovane opravu pneumatík pre viac ako 50 krát, použitie je doba o 6 mesiacov.

Vhodné pre:

1. Vzduchotesnosť trubice, sám je zlý, prírodné deflovaných rýchlo, je potrebné často fandiť.

2. Dlhé vzdialenosti na bicykli. Cesta podmienky, je zložité a ťažké nájsť servisu.

3. Hra proces, nemôže dovoliť čas na zmenu pneumatika alebo pneumatika na opravu.

Popis:

1. Pre Cylion Tmel bol vyvinutý a testovaný pre použitie vo všetkých trubice pneumatiky. Po inštalácii do pneumatiky alebo rúrky cez ventil SKÔR, než budete mať punkcia, keď sa koleso roztočí Tmel je rovnomerne rozložený po celom vnútri pneumatiky alebo rúrky, pripravený na tesnenie prerazeniu, ako sa vyskytujú.

2. Ako pre Cylion Tmel zaobchádzať trubice otáča, odstredivá sila tlačí tmel na behúňa oblasti vytvára vrstvu ochrany, oprava diery, ako sa vyskytujú a úpravu existujúcich prerazeniu, a to Tesnenie na rúrky typ pneumatiky je tiež odporúčaný pre použitie v bezdušové pneumatiky.

3. Pri defekte sa neočakáva, úniku tlaku vzduchu síl pre Cylion Tmel do otvoru okamžite tvorí silný, hermeticky uzavretých tesnenie, a bude tesnenie toľko prerazeniu ako sa môžu vyskytnúť.

4. To bude efektívne pracovať v OBOCH tubed a bezdušové pneumatiky, a bude trvať po celú dobu životnosti pneumatiky alebo rúrky, jednoducho a zmýva vodou & nezanecháva lepkavé zvyšky, keď za nové pneumatiky alebo rúrky je vybavené.

5. Zostáva kvapaliny vo vnútri pneumatiky, povlak behúňa oblasti ako pneumatiky otáča.

6. Non-jedovaté, ktorý nie je nebezpečný, nehorľavý, non-aerosólové a rozpustné vo vode. Rúry zaobchádzať s týmto Tmelu môže byť oprava s konvenčnou vulkanizovanej patch. Prosím, použite ju s trochou trpezlivosti a starostlivosti!

Balenie Zoznam:

1 fľaša * pneumatiky fóliou(380ML) Položka Ukázať

Štítky: trvalé pneumatiky tmel, požičovňa pneumatiky remive, 26x4 pneumatiky, 26x4 pneumatiky, bicykel bmx, tmel pneumatiky, muži fixie bicykli, 700 pneumatiky, 29 mtb pneumatiky, 26 rim pásky.

Položka Druh Pneumatiky Oprava Nástrojov
Veľkosť 380ml
Pôvod CN(Pôvodu)
Špeciálne Funkcie Pneumatiky, Duše Opravy Lepidlo
Číslo Modelu Pneumatiky Oprava Nástrojov
Položka Hmotnosť 415g
Druh Pneumatiky
Kapacita 380ml
Použitie Cestné Bicykle
Druh Materiálu Kvapalina

Napíšte svoju recenziu!

380ML Horský Bicykel Pneumatiky Tmel Tmel na Ochranu Punkcia Tmel Fatbike Fixie Bicykli Pneumatiky, Bicyklové Pneumatiky Fixie Bicykli

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty