10pcs Automatické Závlahy Závlahy Spike Záhrada Plány Automatické Zavlažovanie Systém Záhrada Zavlažovacie Systém

Novinka

€6.46

Popis:

Zavlažovanie je účinný, ľahko sa inštaluje trvalé závlahový systém. Funguje to použitím vody pomaly, priamo na pôdu a rastliny. Preto rastliny môžu absorbovať živiny a vlhkosť priamo s týmto užitočné nástroje. Kúpiť si ju a uvidíte, prosperujúce scény !

Hlavné Funkcie:

- Automatické zavlažovanie, nemusíte sa obávať o svoje rastliny, či už ste doma alebo nie

- Nastaviteľné drip nástroj, poskytovanie rôznych objemu vody podľa rôznych rastlín vody požiadavka

- Rýchlosť odkvapkávanie je možné nastaviť, ako budete potrebovať

- Vhodné na vnútorné a vonkajšie rastliny

- Časti a súčasti wil byť odoslané ( nie zmontované )

- Vhodné pre kontrola závlahových systémov v domácnostiach, ako je zavlažovaný trávnik, postrekovače, drip dom, atď.

- Vysoko kvalitného plastu, odolná a ľahká

Prečo ruskej kupujúci je potrebné celé meno? Ako ruskej poštová politika úpravy, kupujúci' mená potrebné vyplniť meno a priezvisko( Meno + Priezvisko + Priezvisko ) tak, že sa môžu prihlásiť zásielky. Je nejaká zľava pre hromadnú objednávku? Áno,poskytujeme veľkoobchodné ceny. ponúkame zľavu, alebo expresná doprava zadarmo, ktoré trvá len 3-7 dni, aby sa dospelo. Podporujete drop shipping? Áno,podporujeme drop shipping.necháte nám príjemcu, adresa a telefónne číslo na www.ferencziubytovanie.sk, ak ste objednávku,potom budeme posielať balík podľa adresu, ktorú ste opustili.zároveň môžeme prijímať objednávky prostredníctvom súboru CSV. Ako môžem sledovať stav mojej zásielky? Môžete sledovať vašu zásielku na týchto webových stránkach pomocou sledovania číslo: www.17track.net/en (skopírovať do prehliadača otvoriť), Čo môžem robiť, keď nákup ochrany čas uteká? Ak váš nákup ochrany čas sa kráti, prosím kontaktujte nás a my vám pomôcť ho rozšíriť. Takže vaše peniaze nebudú prechod na môj účet.

Štítky: starí rodičia rámy, žula vrták 1 5 8, žula vŕtať 2 f 5, babička vlnené vesta, dedo dieťa jersey, babička štýl topánky, žula kotúča 300mm, , babičky striebro, žula diy guličky.

Číslo Modelu Weixiao
Materiál Plastové
Pôvod CN(Pôvodu)

Napíšte svoju recenziu!

10pcs Automatické Závlahy Závlahy Spike Záhrada Plány Automatické Zavlažovanie Systém Záhrada Zavlažovacie Systém

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty