50PCS/VEĽA 2.0 MM LC/APC-LC/APC SIMPLEX 9/125 vlákniny patch kábel jumper kábel, Singlemode 1 M/1,5 M/3 M

Novinka

€56.20

Funkcie:

Konektory: L C/APC-LC/APC

Jadro: Single-Mode Vlákna

Hustota: SIMPLEX

Dĺžka: 1 M/1,5 M/3 M

Priemer cca 2mm

Priateľské Pripomienka:

Pošlite nám správu, ak budete potrebovať ďalšie konektory, ako nám

(SC/APC-FC/APC; SC/APC-ST/APC; SC/APC-LC/APC a pod...)

Aplikácia:

Telekomunikačné Siete, Dátové Siete, CATV, Aktívne Zariadenie, Ukončenie, Priemyselných prostrediach, Metro Aplikácie, Skúšobné Zariadenia, WAN a LAN Aplikácie, Predpoklad Zariadení

Sepcifications:

Parameter

Jednotka

FC, SC, LC/ Pancierové vlákniny patch kábel

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

SM

MM

SM

MM

SM

MM

SM

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Insertion loss(typický)

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Strata návratu

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Operačný vlnová dĺžka

nm

850, 1310, 1510

850, 1310, 1510

850,1310, 1510

1310, 1510

Vymeniteľnosti

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Vibrácie

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Prevádzková teplota

°C

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

Teplota skladovania

°C

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

Priemer kábla

mm

Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

φ3.0, φ2.0, φ0.9

Zásielky A Platieb:

1. Budeme sa dodáva pozemok v 1-3 dní od zaplatenia.

A tieto formy platby sú prijímané www.ferencziubytovanie.sk: Kreditná karta, TT, Western Union a Qiwi peňaženky.

2. Zásielku je zadarmo doručenie prostredníctvom Čína príspevok air mail, ak hmotnosť balíka je viac ako 2 kg alebo veľkosť balenia je väčší ako 90 CM, použijeme EMS atď, alebo lode s dvoma pozemky alebo viac parciel leteckou poštou.

3. Pokyn:hmotnosti a veľkosti sme označené v balení podrobnosti nie je skutočná hmotnosť a veľkosť tovaru, ak potrebujete vedieť o skutočnej hmotnosti a veľkosti, stačí nás kontaktovať.

4. Dodacia lehota:

1) Dopravná rozvinutých krajinách je o 7-45 dní.

2) Vzdialených krajinách je o 2-8 týždňov.

5. Ak kupujúci chcete použiť viac rýchlejší spôsob dopravy, ako EMS, DHL, atď, prosím, komunikovať s nami o zvýšenie dopravy.

6. Pokyn:dodacia lehota je závislá na kupujúceho colné odbavenie čas alebo vyššej Moci. Ak kupujúci neprevezme tovar v dlhej dobe, dúfame, že môže kupujúci kontaktovať vášho colné alebo miestnu poštu, aby si tovar hneď.

O Colné:

1. S cieľom zabezpečiť dostanete vašu objednávku bez alebo nižšie dovozné clo, budeme deklarovať ako "Dar" s nižšou hodnotou, ktoré nie je zahrnutá celková cena, ktorú ste zaplatili alebo trhovú hodnotu výrobku a môže sa nevzťahuje na krajiny s rôznymi colných predpisov.

2. Alebo by ste mohli nechať odkaz povedzte nám, koľko by sme mali podať colné vyhlásenie. Sme radi, že nasledovať vášho návodu.

3. Všetky dovozné clá alebo poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

4. Dodávatelia nie sú zodpovední za oneskorenie spôsobené colnými oddelenie vo vašej krajine.

5. Dodatočné náklady alebo meškanie sa môže vyskytnúť počas medzinárodného obchodu. Úprimne dúfam, že nebudete používať dodatočných dovozných nákladov alebo colné odbavenie meškanie ako dôvod pre podanie žiadosti o refundáciu alebo odchode negatívnu spätnú väzbu.

Po-predajný Servis:

Budeme kontrola kvality tovaru pred expedíciou. Ak sa vyskytnú nejaké nečakané problémy stať, dúfame, že sa vyriešiť problémy s kupujúcim prostredníctvom prostrediu v nasledujúcich spôsobov:

1. Ak je kvalita problém, môže kupujúci podať argumentovať v 15days po prevzatí tovaru, je kupujúci povinný poskytnúť fotografie alebo videa a iné dôkazy, aby predávajúci pre identifikáciu.

2. Man-made poškodený, kupujúci prevziať na seba plnú zodpovednosť.

3. Produkt kvalitu spracovania programu:

1) kupujúci vrátiť tovar nám a zodpovedný za návrat poštovné náklady; po obdržaní tovaru ,zašleme nový produkt na kupujúceho a zaplatiť za odoslať lodné náklady.

2) v prípade, Ak tovar (celková cena vrátane poštovného je menej ako 10USD) má problémy s kvalitou, budeme odoslať nový produkt kupujúci v ďalšej objednávke, ak kupujúci neplánujete urobiť novú objednávku v krátkom čase, môže kupujúci zaplatiť odoslať prepravné náklady, a požiadať, aby odoslať nový produkt.

Spätná väzba:

1. Sme závislí na našich spokojnosť zákazníka uspieť. Preto, váš názor je pre nás veľmi dôležité.

2. Ak ste spokojní s našimi položky, prosím zanechať pozitívnu spätnú väzbu na nás. Necháme pozitívnu spätnú väzbu na vás neskôr.

3. Kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme jednať s vami vyriešiť akýkoľvek problém, akonáhle je to možné.

Sme pracujú 6 Dní v týždni, na 9:00 - 18:30 pondelok - sobota Peking Čas.

Štítky: zábradlia dekoratívne, svetlomety tahoe 400, anglický kravatu červená modrá, lacné otvoriť vesty, endoskopia 8mp fotoaparát, hp pavilion cw1008la, kryt redmi 4 x zajac, kerui w2 solárne siréna, hdmi kábel slim hlavu.

Vlákna Typu single-mode
Dĺžka Kábla 1 M/1,5 M/3 M
Konektor Na LC/APC
Produkty Stav Skladom
Druh optický kábel jumper
Priemer 2.0 mm
Číslo Modelu LC na LC
SKU Good0436
Väčšinu množstvo 50 KS / VEĽA
Úroveň Tele triedy
Typ Kábla Simplex
Zásuvka (- y) B LC/APC
Package Áno

Napíšte svoju recenziu!

50PCS/VEĽA 2.0 MM LC/APC-LC/APC SIMPLEX 9/125 vlákniny patch kábel jumper kábel, Singlemode 1 M/1,5 M/3 M

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty