Hot Predaj 8*14 cm USB Black Magic Base Sklo Plazmy Loptu Oblasti Lightning Strany na Čítanie Svetlo S USB Kábel

Novinka

€9.55

Poznámky : Milí priatelia, vzhľadom na nedávne epidémie, existuje príliš veľa parciel v poštách v rôznych krajinách. Po balík je prepravovaný normálne, logistika informácie môžu byť nájdené v krátkom čase. Prosím, buďte si istí, že v balíku môžu byť prepravované normálne, ale logistické informácie nemusia byť aktualizované v čase. V špeciálnych obdobia, môže byť zvláštne okolnosti. Ďakujeme za pochopenie. Uvádzame informácie o produkte:

Negatívne ióny elektronické magic ball lampa režim napájania: tri 1. USB napájanie (konektor priamo do počítača USB rozhranie) 2. Batéria napájanie (štyri AAA batérie môžu byť namontované na spodnej strane výrobku, batérii, je potrebné zakúpiť 3. Plug-in, napájací zdroj (vyžaduje samostatný napájací adaptér priamo do zásuvky pre napájanie 220) Funkcia zdôrazňuje: 1. Výroba aktívneho kyslíka: Použite negatívne vysokotlakové ióny vytvárať negatívne ióny, a potom aktivovať molekúl kyslíka vo vzduchu, aby boli aktívne a ľahko absorbované v tele. 2. Zlepšenie funkcie pľúc: 30 minút po inhalácii záporných iónov, funkcia pľúc sa zvyšuje absorbovať 20% kyslíka a 15% oxidu uhličitého. 3. Prevencia klimatizácia choroby: záporné ióny môžu rozkladať baktérie, prach, udržať vzduch čistý, odstránenie únavy, účinne a efektívne zabrániť klimatizácia chorôb. 4. Podporovať metabolizmus: Záporné kyslíkové ióny môžu aktivovať rôznych enzýmov v tele a podporujú metabolizmus. 5. Zvýšenie ochorenia odpor: Negatívnymi iónmi kyslíka môže omladiť ľudí, zlepšenie efektivity práce, zlepšenie spánku, a majú zjavnú analgetický účinok. Sterilizácia funkcia: negatívne ióny sú ľahko adsorpcie baktérie, spôsobujúce 6. štrukturálne zmeny a prenos energie, čo vedie k smrti bakteriálne choroby, a nie sú tam žiadne nových typov baktérií. Čistý vzduch: Záporné ióny kombinovať s pohyblivou prachu a prachu vo vzduchu spôsobí, že vzduch sa usadiť a čistý vzduch. 7. Zníženie elektrostatické žiarenia: "-" nabíjanie negatívne ióny neutralizuje "+" poplatok displeja, čím sa znižuje elektrostatické žiarenia O spätnú väzbu: Sme udržiavať vysoký štandard excelentnosti 5 hviezd, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Žiadame vás, aby ste nás kontaktovali bezprostredne pred tým, než nás neutrálne alebo negatívne spätné väzby. Aby sme mohli vyriešiť váš problém uspokojivo.

Štítky: lampa oblasti, loptu plazmy, plasma cutter, basues usb blesk, dbz plazmová lampa, oem lightning kábel, cabl iphon, dragon oblasti base, ligtning na usb, 8 palcová plazmová guľa.

Je Žiarovky Zahrnuté Áno
Typ Batérie ŽIADNE
Je Potrebné Batérie No
Je Batérie Pribalené No
Názov Značky KĽÚČ-WIN
Číslo Modelu DJ190024
Použitie Dovolenka
Štýl Novinka

Napíšte svoju recenziu!

Hot Predaj 8*14 cm USB Black Magic Base Sklo Plazmy Loptu Oblasti Lightning Strany na Čítanie Svetlo S USB Kábel

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty