Predĺžil Tesárske Vrtáka

Novinka

€20.96

Presne umiestnené tesárstvo vrtáka, hladký a rovný, vŕtanie, šesťhranný driek typ nie je ľahké spadnúť, vhodný pre všeobecné ručné vŕtačky, vplyv vŕtať, bench vŕtať. V vrtáka, ktorý môže byť použitý na mäkkého dreva, tvrdého dreva, mahagón, a masívneho dreva. Základné vŕtať v stolárskych nástrojov. Hlavné Funkcie

【Hladké Vŕtanie] vyzýva špici je vyššia ako vŕtanie hrán, rezanie okraji prvý a potom vŕtanie zvýšiť hladkosť otvor steny a znížiť výskyt otrepov.

【Rovno Vŕtanie] vyzýva jedno krídlo špici vyrába čipy rýchlo, keď vŕtanie a široká čepeľ kapela drží vyvŕtať priamo pri vŕtanie.

【Presné Polohovanie] vyzýva Na samorezných vŕtať tip má samorezných niť, a vŕtanie otvoru nie float presne.

【Stabilné Inštalácie] vyzýva Na šesťhranná stopka môže znížiť sklz vrtáka z chucka, ktorá je výhodnejšie použiť.

【 Viacerých Aplikácií] vyzýva Na vrtáka je vhodný pre vplyv vŕtačky a bench vŕtačky všeobecné ručné elektrické vŕtačky. Špecifikácie Veľkosť Produktu SET1: 6/8/10/12/14*230mm SET2: 6/8/10/12/14*460mm Hmotnosť Výrobku SET1: 456G SET2: 800 G Obsah balenia Predĺžil Tesárske Drill Bit Nastavený × 1 Visí Taška × 1 Materiály Vysoko uhlíkovej Ocele Pôsobnosti Korku/Drevené/Redwood/Masívneho dreva Poznámka Pre vŕtačky s priemerom viac ako 10 mm, elektrickú vŕtačku skľučovadla sú povinní byť väčšia ako 10 mm. Výrobok nie je možné použiť pre kovov vŕtanie.

Štítky: bit nastavený dreva, 21 mm vrtáka, sce, kobalt nastaviť, drážkovanie router bit, záhradný stroj set pre deti, spoilboard povrch router bit, ultamate vrtákov, veľa vrtákov, drill bit.

Názov Značky Zimir
DIY Dodávky Tesárstvo
Druh Centrum Vrtáka
Dĺžka Iné
Použitie Drevo Vŕtanie
Číslo Modelu Predĺžil Tesárske Vrtáka
Materiál Vysoko Uhlíkovej Ocele

Napíšte svoju recenziu!

Predĺžil Tesárske Vrtáka

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty