Nové Ruža, Ružové a Biele Jedáleň Highchair Banner Tylu Sukne 1. Narodeniny Vlajka Baby Sprcha Party Dekorácie Škôlky Dieťa Garland

Novinka

€14.90

Opakovane eco-friendly dekorácie na narodeniny a sviatky.

Skvelé pre lesné škôlky, detské izby alebo herne.

Všetky položky predáva sa môže mierne líšiť od fotografie, zobrazí sa.

Prosím, kontaktujte ma pre informácie pred uvedenie objednávku, ak máte akékoľvek zmeny, ktoré chcete vykonať.

Tiež ,prosím, uveďte, ktoré narodeniny to bude v prípade, ak banner obsahuje číslo.

S možnosťou reťazec pre jednoduché zavesenie!

Ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať, alebo mi správu

Produkty Obrázok [Poštovné Politika]

1). Prosím, uistite sa, že vaša adresa je správna. Ak potrebujete zmeniť svoju adresu, prosím, zmeniť to, ako budete platiť alebo sa informujte nás včas.

2). Všetky položky bude odoslaná do 7 dní po prijatí platby, s výnimkou pre prispôsobené položky (sobota a nedeľa, sviatky je vylúčené).

3). Všetky položky budú odoslané prostredníctvom Čína Príspevok alebo iné plošiny spoločnosti.

[Vráti A Spätnej Väzby]

Sme presvedčení, že naše položka bude spĺňať a predčí vaše očakávania. Avšak, ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste úplne spokojní, môžete vrátiť vaše objednávky v lehote 3 dní od dátumu, kedy dostanete. Položka musí byť vrátený v jej pôvodnom stave, unworn a v nezmenenej podobe, v žiadnom prípade. Sme nezakrývajte návrat poštovné a len obchode úveru sa vydáva na návrat.

Sme očakávať POZITÍVNE ohlasy a 5-star rating od vás, ak ste spokojní s našimi výrobkami.Ak zistíte nejaké problémy na položku, ktorú dostal, prosím, kontaktujte nás pre vypracovanie pred odchodom negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme sa snažiť ponúknuť vám tie najlepšie riešenia. Ďakujem za to, že nám šancu robiť veci práve tým, dobrá komunikácia.

Som rád odpovie na akékoľvek otázky, ktoré môžete mať, tak prosím neváhajte a kontaktujte ma. Budem sa snažiť čo najlepšie odpovieme vám najneskôr do 24 hodín, očakávajú, že sme mimo víkendov.

Dúfam, že budete mať príjemný zážitok z nakupovania v našom obchode!

Štítky: tlač highchair banner, ružová highchair banner, garland papier, flamingo highchair banner, highchair jednorožec banner, textílie highchair banner, garland strany, banner, papier, banner dekor, deti garland.

Shop Meno Alice Strany
Aplikácia Highchair bunting
Klasifikácia Produkcie Bannery
Materiál tylu čipky
Funkcia ručné
Príležitosti dievča Narodeninovej Party
Productor Zhejiang
Tvar Rag Kravatu
Vodorovná Dĺžka o 100 cm
farba Ružový,Ruža,Biela
Číslo Modelu 18101501
Vertikálne dĺžka o 35 cm

Napíšte svoju recenziu!

Nové Ruža, Ružové a Biele Jedáleň Highchair Banner Tylu Sukne 1. Narodeniny Vlajka Baby Sprcha Party Dekorácie Škôlky Dieťa Garland

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty