2T Slonoviny Svadobné Závoje Krátke Biela Slonovinová Čipky Lem Svadobný Závoj s Hrebeňom Biely Svadobný Závoj

Novinka

€9.06

Model Show

O tom, čas a dodacia lehota

Sme urobiť si čas na približne 12 dní.ale niekedy, že je potrebné viac,a keď sa naliehavo môžete poznámka pre nás,môžeme urobiť pre vás 7 dní. Normálne náš produkt predvolené prepravu spôsobom je www.ferencziubytovanie.sk Štandardná Doprava,ktorá sa pomaly,normálne o 7-45 dní,možno potrebujú viac času. takže ak ste naliehavé si môžete vybrať rýchlo príspevok,pre exaple DHL,je normálne, že potrebujete 3-7 dní,ale niektoré krajiny potrebujú viac dní,ako čile,brazília,argentína,a tak ďalej. alebo môžete vybrať Predávajúceho Spôsob Dopravy, a tiež,že je potrebné o 4-9 dní.ale, ale niektoré krajiny potrebujú viac dní,ako čile,brazília,argentína,a tak ďalej. Takže ak si to vyžaduje naliehavá situácia,prosím, poznámku nás, keď budete potrebovať,budeme robiť všetko, aby vám pomohol.

Spätná väzba

Sme hlboko dúfam, že ste spokojný s nákupom u nás. Pretože vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj,vážime si, že si môžete nechať nám Piatich stat pozitívnu spätnú väzbu s plnou DSR,ak ste spokojní s našimi výrobkami. Ak výrobok má nejaký problém,prosím, dajte nám negatívnej spätnej väzby, bez komunikácie,pretože zlé spätnú väzbu, nemôže riešiť akýkoľvek problém,ale môžeme pomôcť,ďakujeme za pochopenie.

Štítky: svadobný závoj krátke perl, valčík svadobný závoj, st závoj, závoj, svadobné závoje slonoviny, starožitný biely závoj, dlho čipky svadobný závoj, slonovina čipky sukne, kvet z juty, slonovina čipky výbava.

Pohlavie ŽENY
Závoje Vrstvy Dve Vrstvy,
Oddelenie Meno Dospelý
Názov Značky Ušľachtilý Weiss
Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Druh Svadobné Závoje
Technics Appliqued
Druh Rameno Dĺžka Závoj
Materiál Polyester
Závoje Okraji Štýl Nášivka Okraj

Napíšte svoju recenziu!

2T Slonoviny Svadobné Závoje Krátke Biela Slonovinová Čipky Lem Svadobný Závoj s Hrebeňom Biely Svadobný Závoj

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty